K:mali auto za grad

Autor Danijel 23, Listopad 06, 2017, 07:46:52

« natrag - naprijed »

tibertov


Danijel 23

Citat: keko  u Listopad 10, 2017, 18:25:29
..ne smije on više u Italiju ni primirisat, kamoli fiću kupit jbg. zmeril se digićima kupnjom golfa  :buahaha:
Smijem, oprostili su mi jer sam GS uzo u Milanu!
:kava:

keko

Citat: Danijel 23  u Listopad 10, 2017, 19:22:44
Smijem, oprostili su mi jer sam GS uzo u Milanu!
:kava:
..pa to ti je drugo svetogrđe  :huh: trebal si Multistradu ispeljat, a ne to nedorečeno bavarsko drlo  :prrr:  :)
..  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

..bw. bil sam ti u petak kod rođaka, kupil sam dve kile kave za espresso  :kava: dojdi probati pravi espresso  :kava:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Listopad 10, 2017, 21:50:54
..bw. bil sam ti u petak kod rođaka, kupil sam dve kile kave za espresso  :kava: dojdi probati pravi espresso  :kava:


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


damjandugi

Prije 20 godina,dok sva bila sa žeom još sama,vozio sam Twinga.Super avto,dosta prostora,mala potrošnja.Ovaj novi nije ni T od twinga.Rugoba. :thumbdown:
Moj glas ide za VW Up.Super mali avto,dosta prostora,vozio se u njemu. :thumbup:

Danijel 23

Citat: keko  u Listopad 10, 2017, 21:29:13
..pa to ti je drugo svetogrđe  :huh: trebal si Multistradu ispeljat, a ne to nedorečeno bavarsko drlo  :prrr:  :)
.. 
Nedorečeno je dorečeno šarafljenjem i kičenjem. Sad je savršen!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


fatboy

Ak je on imao prostora u UPu a i ja sam imao kad sam se vozio, mislim da je problem veličine riješen... ;)

damjandugi


tibertov


gianni

Ima i Skoda citigo, to je isto kao i UP za manje para, poput laznog KLV  :smijeh:

tibertov


Ćoso

Citat: fatboy  u Listopad 11, 2017, 08:28:09
Ak je on imao prostora u UPu a i ja sam imao kad sam se vozio, mislim da je problem veličine riješen... ;)
Da se svašta u Up-u  :smijeh:

fatboy


gianni