Starter relej

Autor Tyson, Srpanj 28, 2017, 10:57:15

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Tyson  u Srpanj 29, 2017, 08:56:42
za sad sam kao prvo narućil akumulator(orginal iz 2008), pa onda ako njega isprazni kroz par dana onda je relej paljenja
..pa jeli ti se ispraznio ovaj trenutni akumulator  :huh:

..ako je..onda je Ponti jako blizu dijagnoze  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Peco

Citat: Tyson  u Srpanj 29, 2017, 10:03:45
Znam di da ga spojim direktno na ona dva šerafa, već su i pod sjedalom klješta za paljenje.
a di si kupovao prekidač?
Dao mi ga Joke kapetan. Kupio polovni na ebayu.
Rastavi pa vidi. Mozda samo treba ocistit kontakte.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Peco



Rastavit nije tesko.
Prelemit kontakte isto.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Peco



Odlenila se i zica od svitla.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Black Betty

I zalit sa epoxi smolom i vječno traje
Prepostavka je majka zajeba

Tyson

Danas sam skužil da uopće nemam svjetla naprijed(kratko i dugo) samo pozicija :grrr:
osigurači su u redu.
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

zorro

Citat: Tyson  u Srpanj 31, 2017, 10:49:37
Danas sam skužil da uopće nemam svjetla naprijed(kratko i dugo) samo pozicija :grrr:
osigurači su u redu.
to je onda to što ljudi vele..start prekidač
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Pregledaj taj prekidač za paljenje. On zna štekati, pa nerade svjetla, a moguće da te tu i paljenje zezalo.
Ako svjetla neprorade ako riješiš taj prekidač, onda treba pregledati konektore iza hladnjaka ili glavni konektor koji se nalazi ispod lijeve oplate.

Tyson

Idem odmah to rastaviti :thumbup:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Igor Mihajlik

Damire provjeri konektore kod kvačila..očisti malo
Lado je moj idol

zizu

Meni je Motor palio al sam skuzio da mi svjetla ne rade. Rastavio sam prekidac za paljenje i bacio ga u 3pm...

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 7041X koristeći Tapatalk


bajki

Doda je imao isto takvu situaciju, nisu radila svjetla. Rastavili smo prekidač i malo ga očistili i razradili. Ako se nevaram još uvijek se vozi s njim.
Naravno prvo smo provjerili konektore koji su bili OK, pa onda išli na prekidač, umjesto da smo obrnuto! :smijeh: :smijeh:

Stjepko

Meni konektor iza hladnjaka pregorio i osto bez svjetala. Na start prekidaču odlemio žice i spojio na prekidač da ih mogu palit i gasit po volji. I usput stavio releje za glavna svjetla.

Tyson

Evo rastavio sam prekidač za paljenje i izgleda mi sve OK, malo sam ga našprical i složio
ali i dalje nemam svjetla, i konektor ispod kvaćila sam pogledal i prekontroliral ujedno i glavni konektor pregledann kao i žarulje
i alje svijetle samo one dvije male žaruljice
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Tyson

Citat: Stjepko  u Srpanj 31, 2017, 11:47:02
Meni konektor iza hladnjaka pregorio i osto bez svjetala. Na start prekidaču odlemio žice i spojio na prekidač da ih mogu palit i gasit po volji. I usput stavio releje za glavna svjetla.
jedino nisam gledao taj konektor iza hladnjaka, neznam ni kako izgleda ni kak doči do njega :huh:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136