Subotnja vožnja pod temperaturom

Autor Josip-Sepp, Listopad 29, 2017, 12:36:30

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

 :bravo:  super dir...ja bio na učki sledeći dan...potpuno drugačije...sunce..odličan pogled na alpe i drugu stran na otoke... :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

MotoMachak

Bravo dečkovi  :bravo: . Ja svoju  :butt: ne izlažem vožnji ako nije barem oko 20 stupnjeva C

keko

Citat: MotoMachak  u Studeni 05, 2017, 12:06:36
Bravo dečkovi  :bravo: . Ja svoju  :butt: ne izlažem vožnji ako nije barem oko 20 stupnjeva C
..ako si dobro obučen, nema zime, a sad je i ljepše voziti se nego kad je vruće, samo nek je suho  :thumbup:
..jedan moj frend veli: nema lošeg vremena, samo loše opreme
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

15stupnjeva, :sunce:  i  :moto2:- di ćeš bolje!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

iviccaa

Svi kontinentalci, a zimogrozni.
Motor ne palim kad bace sol na cestu, inace samo gasss... [emoji6]

zorro

..jedva čekam da padne snijeg  :ooda: ..nema mi većeg gušta neg tad ..pa v šumicu  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

Citat: zorro  u Studeni 05, 2017, 18:16:01
..jedva čekam da padne snijeg  :ooda: ..nema mi većeg gušta neg tad ..pa v šumicu  :-*











zorro

Citat: Josip-Sepp  u Studeni 05, 2017, 19:09:33


..s takvim gumama se ni ne čudim što je na podu ..to nije ni za manje blato a kamoli za snijeg :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

Citat: zorro  u Studeni 05, 2017, 19:58:51
..s takvim gumama se ni ne čudim što je na podu ..to nije ni za manje blato a kamoli za snijeg :)

a s ovakvima smo prošli Ivanščicu  ;)





zadnji put sam pljusnuo onako poštenski na Moslavačkoj gori i otada.......gdje može auto idem i ja  :thumbup: