Shoei Neotec

Autor tibertov, Studeni 08, 2017, 09:31:32

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

keko

Citat: cisco  u Studeni 08, 2017, 20:26:08
keko...kojeg govanceta...jel ona tvoja žuta nije ok  :misli:
..neki vrag škripi na lijevom uhu dok vizir nije skroz zatvoren, živcira me, moram ju sad otvoriti kad se više neću voziti
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Decki, boja je takva kakva je jer sam kacigu dobio na bidanju za 2400kn, a inace je cijena 3400kn.

keko

Citat: tibertov  u Studeni 08, 2017, 20:39:40
Decki, boja je takva kakva je jer sam kacigu dobio na bidanju za 2400kn, a inace je cijena 3400kn.
..ma kaciga ti je mrak, al eto moramo te malo  :belj: doduše, malo boje na ovu temeljnu nebi škodilo  :P
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Black Betty

...ma glavno da je on zadovoljan  :thumbup: :gimme5: :tongue:
Prepostavka je majka zajeba

Danijel 23

Citat: Black Betty  u Studeni 08, 2017, 20:53:01
...ma glavno da je on zadovoljan  :thumbup: :gimme5: :tongue:
To bude tek vidio, osjetio za 6-7 mjeseci.

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 08, 2017, 21:04:41
To bude tek vidio, osjetio za 6-7 mjeseci.
...ima li netko tko ima Neotec a da je nezadovoljan kacigom?! :misli: :tongue:
:moto2:

098 9232180

cisco

pa sigurno ima ko...uvjek može nekom neka sitnica zasmetati...
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Suki

Citat: cisco  u Studeni 08, 2017, 21:28:27
pa sigurno ima ko...uvjek može nekom neka sitnica zasmetati...
..dobro, svakakvih ljudi ima, ali ako se hoće flipup kaciga onda je ovo vrhunski model za imati :thumbup: :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

cisco

Citat: Suki  u Studeni 08, 2017, 21:32:54
..dobro, svakakvih ljudi ima, ali ako se hoće flipup kaciga onda je ovo vrhunski model za imati :thumbup: :gimme5:.

:ooda: pogotovo za cjenu za koju ju je dobio  :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

..za tu kacigu, cijena odlična  :ooda:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Ovdje sve puno modnih mačaka...kakve priče o boji..bitno je da je Shoei ili Arai, ostalo je manje bitno. [emoji14]

agolac

Ja imam Neotec godinu dve godine. Donji dio se počeo guliti
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Možda i više. Par godina.. ulavnom, mogli su tu staviti i bolji materijal...često kaciga stoji na tome... Mislim da se sve to može kupiti i novo. Frend je s kacigom odmah uzeo i još jednu unutrašnjost...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain