Prodajem Highway Pegs

Autor Ćoso, Srpanj 28, 2017, 14:23:32

« natrag - naprijed »

Ćoso

 :smijeh:

Prodajem Highway Pegs (kupio sam ih, međutim nemam odgovarajući skid plate, a niti mi ne odgovara montaža na crash bar (previsoko je i smetaju mi maglenke)).

Link na stranicu gdje su kupljene http://shop.enduroguardian.com/HWY-pegs-for-all-Adventure-bikes-HWY-1.htm

Komentari bivšeg vlasnika:
"Odlična stvar, a pogotovo ovi od "Enduro Guardian products". Vjeruj mi da sam prije nabave napravio analizu tržišta i odlučio se baš za ove zbog sljedećih razloga:
- Iako izgledaju glomazno s tim dugim nogarama tako su dizajnirani u namjeri da u sklopljenom položaju ne vire van linije motora nego su diskretno složeni tamo negdje ispod crash bara.
- zglob u kojem se preklapaju je odličan. Čvrst je toliko da omogućava nogari da ostane u prvobitnom položaju i što je najbitnije ne stvara nikakve vibracije. Što za druge highway pegs ne možeš garantirati. Ja nisam htio one što su u stvari fuzići na šelnama baš zbog vibracija i zbog tog jer je motor s njima širi kad su sklopljene.
- položaj nogu/ergonomija je odlična ako su montirani na skid plate. Može i na crash bar, ali skid plate je optimalno rješenje. Noge možeš staviti na ili preko njih. 
- u slučaju većeg zavoje i dodira s tlom nije problem jer su montirane pod takvim kutem da se preklapaju u smjeru vožnje.
- gumena podloga umanjuje prijenos vibracija na noge, a mali metalni ,,zaključci" prema gore su bitan detalj. Sprječavaju klizanje noge prema van/ a hoće zbog vibracije i omogućavaju da nogu fiksiraš i šire od samih pegs.
- izrađeni su kvalitetno, jednostavno i robusno i sigurno će nadživjeti vlasnika.
- sama sipka u nekojoj vukojebini može biti survival tool.  U slučaju kvara ili potrebe može poslužiti kao neki dio ili alat. LOL   "

http://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/suzuki-v-strom-highway-pegs-pase-druge-motore-oglas-17601620

tonciv666


Stjepko

 :buahaha: koja spika Direktore a neće ih niko. Kralj si

Mrki


Ponti

 :smijeh:   samo sam ovo čekao  :gimme5:

Suki

Bez ovog oglasa niti jedan forum nije forum :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Srpanj 28, 2017, 15:09:55
Bez ovog oglasa niti jedan forum nije forum :thumbup:.

:buahaha: Zamisli za 20 godina, otvara se forum No.47, i Ćoso stavlja ovaj isti post gore  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Dođe mi kupit samo radi kvalitetnih zglobova

Suki

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 15:12:17
:buahaha: Zamisli za 20 godina, otvara se forum No.47, i Ćoso stavlja ovaj isti post gore  :smijeh:
:smijeh: :)
:moto2:

098 9232180

Mrki

Za 20 godina će ih morati nuditi na nekom oldtimer forumu.. :D

Ćoso

Pa daj me bar iz zajebancije nazovite i pitajte nešto


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Srpanj 28, 2017, 20:43:03
Pa daj me bar iz zajebancije nazovite i pitajte nešto


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


Sutra te zovem u 6:30 ujutro  :)      prije Osyjevog doručka :smijeh:

tibertov

A ti se kao dizes tako rano :-)

Suki

...ma to je prije nego ide leć :)...buran noćni život na otoku, jbg špica je :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 20:45:53
A ti se kao dizes tako rano :-)

Svako jutro sam u 7 na nogama .... ljeti i zimi. Ponekad ranije.
Ako je kasnije onda sam vjerojatno pod gripom.
Mi penzići i skoro penzići smo ti takvi, ne moš spavati i da hoćeš :)