Prodajem Highway Pegs

Autor Ćoso, Srpanj 28, 2017, 14:23:32

« natrag - naprijed »

Mrki

Ma to on ide prije gužve na plaži sa detektorom metala tražiti šta su turisti pogubili ;D

tibertov


Ponti

Ovaj me čita ko ja alan forda  :)

RoadRunner

Ahahahahahah  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Coso, mogu sad nazvat, da vidim jesu jos na prodaju ili je vruca roba otisla?

Ćoso

Samo što nije netko nazvao


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Citat: Ćoso  u Srpanj 29, 2017, 15:43:58
Samo što nije netko nazvao


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Stavi ih u avatar  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


Ćoso

Ma oni idu na moj slijedeći motor !!!

Od sada cijena 401 kn (nećete vi mene je***)!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki


tibertov


Ćoso

Citat: Mrki  u Srpanj 29, 2017, 15:59:52
Ćoso koliko su teški?
Ne znam


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tonciv666

Kako ces prodat bez osnovne informacije

...


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: Ćoso  u Srpanj 28, 2017, 14:23:32
:smijeh:

Prodajem Highway Pegs (kupio sam ih, međutim nemam odgovarajući skid plate, a niti mi ne odgovara montaža na crash bar (previsoko je i smetaju mi maglenke)).

Link na stranicu gdje su kupljene http://shop.enduroguardian.com/HWY-pegs-for-all-Adventure-bikes-HWY-1.htm

Komentari bivšeg vlasnika:
"Odlična stvar, a pogotovo ovi od "Enduro Guardian products". Vjeruj mi da sam prije nabave napravio analizu tržišta i odlučio se baš za ove zbog sljedećih razloga:
- Iako izgledaju glomazno s tim dugim nogarama tako su dizajnirani u namjeri da u sklopljenom položaju ne vire van linije motora nego su diskretno složeni tamo negdje ispod crash bara.
- zglob u kojem se preklapaju je odličan. Čvrst je toliko da omogućava nogari da ostane u prvobitnom položaju i što je najbitnije ne stvara nikakve vibracije. Što za druge highway pegs ne možeš garantirati. Ja nisam htio one što su u stvari fuzići na šelnama baš zbog vibracija i zbog tog jer je motor s njima širi kad su sklopljene.
- položaj nogu/ergonomija je odlična ako su montirani na skid plate. Može i na crash bar, ali skid plate je optimalno rješenje. Noge možeš staviti na ili preko njih. 
- u slučaju većeg zavoje i dodira s tlom nije problem jer su montirane pod takvim kutem da se preklapaju u smjeru vožnje.
- gumena podloga umanjuje prijenos vibracija na noge, a mali metalni ,,zaključci" prema gore su bitan detalj. Sprječavaju klizanje noge prema van/ a hoće zbog vibracije i omogućavaju da nogu fiksiraš i šire od samih pegs.
- izrađeni su kvalitetno, jednostavno i robusno i sigurno će nadživjeti vlasnika.
- sama sipka u nekojoj vukojebini može biti survival tool.  U slučaju kvara ili potrebe može poslužiti kao neki dio ili alat. LOL   "

http://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/suzuki-v-strom-highway-pegs-pase-druge-motore-oglas-17601620
399 kn AKCIJA


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Ćoso

Od danas cijena 500 kn, za forumaše isto (čuo sam da cijena raste jer mogu i na BMW)!

Imali ste svoju priliku...