Izbegavajte VARTA akumulatore !!!

Autor Saxi, Siječanj 25, 2018, 11:49:18

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: keko  u Ožujak 28, 2018, 07:08:28
Aj ne zajebaji, jesu li ti lijepo objasnili da ljudi ovdje ne vole istu količinu lješnjaka ko oni iz npr. Njemačke   :buahaha:
:smijeh: A ni bebe ne pišaju isto, pa ne promoči pelena  :buahaha:

Ponti

Citat: bajki  u Ožujak 28, 2018, 06:47:31
Sigurno je ovisno od tržišta do tržišta, kao i sa hrpom drugih proizvoda! Imam potvrdu da DID lanac nije isti kod nas i onaj u Louisu!

Koji je bolji, naš ili iz Louisa?

bajki


tibertov

Pita jer je kupio kod nas pa posttoji 2% šanse da je taj bolji [emoji23][emoji23]

Ponti

Pa, meni roba iz Louisa isto izgleda bofl, ne sve stvari ali dosta njih.
A nisam mijenjao lanac jos je prvi na motoru hehe

bajki

Naravno da je naš lošiji! Nije moje iskustvo, ali mi je izvor dovoljno pouzdan! :)

fatboy

Trljate bez veze...šta znači lošiji lanac od istog proizvođača? To bi morali iz oba izvora napraviti jednak broj kilometara, sa jednakim stilom, na jednakom motoru i onda uspoređivati. Nemoguća misija. Svi smo svjesni da stvari idu različite na različita tržišta, ali sad se uzbuđivat koji je bolji?! Višak vremena. Promjeni šta treba, kako treba, vozi ko normalan i mir.  :bzvz:

bajki

Fatboy nisi u pravu.

Ovdje negovorim o razlici u trajanju lanca od 1000 ili 2000 km. Ovdje govorim o duplo dužem ili kraćem trajanju lanca.

zorro

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2018, 08:53:23
Trljate bez veze...šta znači lošiji lanac od istog proizvođača? To bi morali iz oba izvora napraviti jednak broj kilometara, sa jednakim stilom, na jednakom motoru i onda uspoređivati. Nemoguća misija. Svi smo svjesni da stvari idu različite na različita tržišta, ali sad se uzbuđivat koji je bolji?! Višak vremena. Promjeni šta treba, kako treba, vozi ko normalan i mir.  :bzvz:
a što misliš zašto se nedavno podigla frka u EU parlamentu..naši parlamentarci su uputili zahtjev/direktivu da se KONAČNO počne kako HR tako i druge članice EU tretirati isto kao i ostale.
Dakle..nije tajna..zna se odavno da većina proizvoda koji se rade u zapadnoj EU nije iste kvalitete za zapadno i istočno tržište..e sad..kad će se ta direktiva u potpunosti početi primjenjivat..ko to zna.
Osy ti je naveo neke prehrambene primjere..ista stvar je i sa većinom ostalih neprehrambenih proizvoda..tak da s razlogom možemo sumnjati npr. i u lanac i u aku.

Moj osobni primjer je dok sam radio u Plamenu (ljevaonica željeza) radili su se npr.radijatori (za centralno) ..i ovisno o puno faktora..naleti dan da izlazi jako dobra kvaliteta (a što ovisi o puno faktora) ..ne pucaju..ne cure pri ispitivanju..kod čiščenja je lijev fin i uredan itd...
..i takva roba se odmah odvajala za njemačko(zapadno) tržište
..a kad je izlazila roba lošije kvalitete..to je išlo za domaće tržište (prostor bivše yuge) ..Tursku..Mađarsku itd....
eto...  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Osy  u Ožujak 28, 2018, 07:03:58
Isto kao i sa proizvodima iz moje branše...Milka, Nutella, Jar, Ariel, Pampersice...sve je to za smećariju sa Balkana lošije kvalitete...što je potpuna nepravda i nekorektno, ali tako je...
:misli: kaj si ti neka pićkica-kučanica?  :-X

fatboy


tibertov

Meni je fora kad kažu da balkanci ne vole lješnjake nego da više vole šećer pa su povećali šećer, a smanjili lješnjake u Nutelli  :ebudale:

Mrki

Kupiš ZVMX i nemaš problema sa trajanjem lanca :)

Danijel 23


iviccaa

Citat: tibertov  u Ožujak 28, 2018, 09:45:59
Meni je fora kad kažu da balkanci ne vole lješnjake nego da više vole šećer pa su povećali šećer, a smanjili lješnjake u Nutelli  :ebudale:
Jako bitno jel ima 52 ili 58% šećera..otrov u oba slučaja. [emoji23]