Prodajem nastavak nogare (side stand)

Autor Ćoso, Siječanj 27, 2018, 17:57:35

« natrag - naprijed »

Ćoso



Nogica je za vodenjaka (BMW R 1200 GS(A) LC)

Ako imate ovakvu nogicu (slika ispod) onda NE odgovara


Cijena 25 € iliti 190 kn

zare

Jel bi pasalo na mog, ako da mogli bi trgovati

Ćoso

Citat: zare  u Siječanj 27, 2018, 21:14:53
Jel bi pasalo na mog, ako da mogli bi trgovati
Vidi kod Debosa (njemu paše, ali Draganu (koji ima 2013) ne, pa prodajem)...Javi se ako ti bude pasalo [emoji106]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Dinko


Meni paše. Izrada je jako dobra. Utor je napravljen univerzalno za obje vrste stopica (postoje dvije širine stopica ugrađivanih na GS(A) LC iz toga razloga postoje dvije verzije nastavka).

zorro

Citat: zare  u Siječanj 27, 2018, 21:14:53
Jel bi pasalo na mog, ako da mogli bi trgovati
Pa pogledaj si na 1. fotki ..onaj dio ispod imbus ključa..vidiš kakav ima oblik za usjed stopice nogara
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Ovako izgleda za DL


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

agolac

Citat: Dinko  u Siječanj 27, 2018, 21:45:11
Meni paše. Izrada je jako dobra. Utor je napravljen univerzalno za obje vrste stopica (postoje dvije širine stopica ugrađivanih na GS(A) LC iz toga razloga postoje dvije verzije nastavka).

Lijepa podloga za motor, pločice. Samo najbolje za ljubimca  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: zorro  u Siječanj 27, 2018, 21:46:15
Pa pogledaj si na 1. fotki ..onaj dio ispod imbus ključa..vidiš kakav ima oblik za usjed stopice nogara
Ma neda mi se sad u garazu

Ćoso

Kinez napravi čuda (jedino je bio malo sumnjičav jer sam iz Hrvatske (navodno mu neki lik dao negativno [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

agolac

Citat: Ćoso  u Siječanj 27, 2018, 21:54:12
Kinez napravi čuda (jedino je bio malo sumnjičav jer sam iz Hrvatske (navodno mu neki lik dao negativno [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

:smijeh:

Suki i zorro će nas svih shebat. Dobit ćemo ban na robu iz kine  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Dinko

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 21:51:01
Lijepa podloga za motor, pločice. Samo najbolje za ljubimca  :thumbup:

Zaslužili su (i stari i novi)  :thumbup:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Dinko

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 22:03:52
To garaža tako lijepo obložena?

Da. Obložih je kako bih mogao koristiti podlogu za motor na kotačićima i ispalo je odlično. Garaža mi je dugačka a uska (8×3m) pa motor stavljam poprijeko ispred auta.

agolac

Citat: Dinko  u Siječanj 27, 2018, 22:13:13
Da. Obložih je kako bih mogao koristiti podlogu za motor na kotačićima i ispalo je odlično. Garaža mi je dugačka a uska (8×3m) pa motor stavljam poprijeko ispred auta.

Super. Lijepa garaža, velika, 24 m2 :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Dinko


Je - slažem se....

ima vodu, struju, cijevi od grijanja idu kroz nju, uvijek se nađe i koja pivica pa kada me žena jednog dana otjera iz stana imam gdje biti  :zbunj: