Prodajem nastavak nogare (side stand)

Autor Ćoso, Siječanj 27, 2018, 17:57:35

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Dinko  u Siječanj 27, 2018, 22:28:54
Je - slažem se....

ima vodu, struju, cijevi od grijanja idu kroz nju, uvijek se nađe i koja pivica pa kada me žena jednog dana otjera iz stana imam gdje biti  :zbunj:

Pa da, garsonjera :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: Dinko  u Siječanj 27, 2018, 22:28:54
Je - slažem se....

ima vodu, struju, cijevi od grijanja idu kroz nju, uvijek se nađe i koja pivica pa kada me žena jednog dana otjera iz stana imam gdje biti  :zbunj:
Pored te garažice ne mora se u stan :thumbup:

Ćoso

Takva garažica uredno može nositi naziv BOPMS (bijeg od PMS-a)...Navratim ponekad

agolac

Citat: Ćoso  u Siječanj 27, 2018, 22:40:24
Takva garažica uredno može nositi naziv BOPMS (bijeg od PMS-a)...Navratim ponekad

Nema od tog bijega, uvijek nađe put do tebe  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Dinko


Da ne offamo Direktoru temu - nastavak za nogaru je odličan - tko se hoće uvjeriti u to neka navrati - dobije i pivu!  :beer:

agolac

Citat: Dinko  u Siječanj 27, 2018, 23:05:39
Da ne offamo Direktoru temu - nastavak za nogaru je odličan - tko se hoće uvjeriti u to neka navrati - dobije i pivu!  :beer:

I noćenje ako zatreba  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Dinko


Ćoso

Offeri jedni [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

zorro

Citat: Dinko  u Siječanj 27, 2018, 23:05:39
Da ne offamo Direktoru temu - nastavak za nogaru je odličan - tko se hoće uvjeriti u to neka navrati - dobije i pivu!  :beer:
offali mi il ne ..prodat će on to vrlo brzo  :thumbup:





















..isto ko i one nogodržače  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Ćoso  u Siječanj 27, 2018, 23:24:55
Offeri jedni [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Kako offeri. Ponuda se povećala. Side stand plus noćenje. To je pljusić  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zorro  u Siječanj 27, 2018, 23:39:37
offali mi il ne ..prodat će on to vrlo brzo  :thumbup:





















..isto ko i one nogodržače  :smijeh:

Hehe, jedino se hajvej pegovi nisu nikad prodali :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 23:42:57
Hehe, jedino se hajvej pegovi nisu nikad prodali :smijeh:
Idu oni na novi motor

zander

Necu da kvarim ali ja porucio od kineza isto to....12E cini mi se....ali Toratech je Touratech...svaka roba ima svog kupca, zar ne?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Siječanj 28, 2018, 09:43:39
Necu da kvarim ali ja porucio od kineza isto to....12E cini mi se....ali Toratech je Touratech...svaka roba ima svog kupca, zar ne?
Touratech košta oko 65 € (52+12 shipping)

zander

Citat: Ćoso  u Siječanj 28, 2018, 09:54:16
Touratech košta oko 65 € (52+12 shipping)

Zato ih nisam ni kupio kinezi su carevi  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED