Prodajem Crvenog

Autor Ćoso, Rujan 02, 2017, 15:07:30

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Toni  u Siječanj 28, 2018, 02:42:38
Direktore. Cestitam na odabiru i mislim da si pametno napravio inuzeo testnoga. Zasto platit puste pare za motor ako mozes uzet testni. Ti koji uzmu testirati motor pa se izivljavaju na njemu su govna ljudska i ja kao pravi poznavaoc se nikad ne bi isa izivljavat na motoru za koji znam da je nerazrađen. Vjerujem da je vecina ljudi takva i da ukoliko se neko ne izvre sve ce bit u redu. Ja sam uzeo Afriku na slicnu hemu a i Mazda crvena je bila testna. Imas moju podrsku. Svako ti dobro. :bravo:
Hvala direktore
Citat: gianni  u Siječanj 28, 2018, 03:36:46
;D plakat ce za mamicom taj testni...
Coso frojnde izdrzi :smijeh:


jures

Citat: Ćoso  u Prosinac 22, 2017, 16:08:38
Prodano. Ode Crveni u Osijek
nisi više moj prijatelj..... :'(
Bio lud, i prodao Stroma

Ćoso

Citat: jures  u Siječanj 28, 2018, 09:43:05
nisi više moj prijatelj..... :'(
Jesam. Hvala za logo :-)

agolac

Ok, dakle da ne ulazimo ponovo zašto kako i tko koga, maksimalno skraćena verzija vezana za sam motor. Postoje izražene sumnje da ovaj motor kod trenutnog vlasnika ima određenih problema s mjenjačkom kutijom. S obzirom da mi kao forumska zajednica često preporučujemo motore za koje smo vidjeli kvalitetnu brigu od svojih vlasnika, savjetuje se potencijalnim sljedećim vlasnicima da obrate pozornost na ovu sumnju te nakon toga postupe prema vlastitoj procjeni. :thumbup:

P.S. Samo nemojte pitati zašto i kako se došlo do ovih sumnji jer ćete otvoriti Pandorinu kutiju optužbi sa svih strana i crna rupa će progutati forum
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain