BUNDA OD ČINČILE

Autor Branac, Veljača 20, 2018, 10:04:32

« natrag - naprijed »

Branac

Prodajem prekrasnu bundu, kratku, praktički nenošenu, obiteljsko naslijeđe, rađenu po narudžbi u poznatoj krznariji u zgb-u, iz donešenog materijala ( ženina obitelj bavila se uzgojem tih životinjica dok se nisu osvijestili )  veličina 40-42,  cijena je 2400 kn i podložna je korekciji . Besplatna dostava do 150 km.  Za forumaše popust 10%. Zaboravih napisati da je krzno štavljeno i obojeno po želji naručitelja (moje punice) u takvu boju, znači  činčile nisu jele čokoladu kao što neki insinuiraju  :prrr:

Branac

 Za forumaše dodatni popust 10%, znači ukupno 20 % ... pola može u drvima ali moraju biti bukova ili grabova   :)

tibertov


Branac


fatboy

ako ćeš mi platiti tu mjeru i 200, ja ih donesem u Ogulin kad god... :ooda: :ooda:

Ponti

Citat: fatboy  u Ožujak 02, 2018, 09:48:54
ako ćeš mi platiti tu mjeru i 200, ja ih donesem u Ogulin kad god... :ooda: :ooda:

Kvadrat  :smijeh:

Branac


Grba

Ja bi zel ali palim se samo na krzno neprcane deve  ;)
Nego Branac več ti 2 leta čuvam gume...
098 737 604

fatboy


Branac

Citat: Grba  u Ožujak 02, 2018, 12:26:45

Nego Branac več ti 2 leta čuvam gume...
Posel baš na cvate, al bum ih zel kad bum prvi put u Zgb-u. I hvala na čuvanju.  :beer:

munja

jbte to je bunda za ovaj Slavonski gay dio ekipe :ooda:

Branac

 Zbog razno raznih razloga cijena bundice od ovog trenutka iznosi  1400 kn   :'(

Branac

ISPOD 1300 kn NEDAM JE NI SAMOM SEBI  :'( :ooda: A zima će doć za čas ...

Branac

Citat: Branac  u Svibanj 06, 2018, 16:54:12
ISPOD 1300 kn NEDAM JE NI SAMOM SEBI  :'( :ooda: A zima će doć za čas ...
Aj dobro išlo bi i za 1100 kn jer :snow: samo što nije  ;)

Ponti

Citat: Branac  u Kolovoz 01, 2018, 20:30:02
Aj dobro išlo bi i za 1100 kn jer :snow: samo što nije  ;)

Samu bundu ćeš teško prodati, jedino s highway pegsima u kompletu imaš šanse.    :-*