Vizir by Ivan DragonWinds

Autor Danijel 23, Ožujak 25, 2018, 22:01:33

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Kolega Ivan iz Beograda koji PROIZVODI raznovrsne moto  vizire naparavio je i dva komada za mojeg DRZnika...
Ivan Martičević
Pljevaljska 12a
naselje Konjarnik
Beograd
00381 64 28 47 847

:)








fatboy


Osy


Patak

Ovaj u ruci mi se više sviđa :)

Nadam se da si dogovorio neki rabat na količinu jer na ovakom tipu motora viziri često pucaju :smijeh:

Ja sam ih 3-4 promijenio :shhh: duduše sam savijam (matrijal je samo 4 eu) :ooda:

Danijel 23

Citat: Patak  u Ožujak 25, 2018, 22:20:26
Ovaj u ruci mi se više sviđa :)

Nadam se da si dogovorio neki rabat na količinu jer na ovakom tipu motora viziri često pucaju :smijeh:

Ja sam ih 3-4 promijenio :shhh: duduše sam savijam (matrijal je samo 4 eu) :ooda:
Nisam, onad su ti ovi od Ivana neisplativi. Šta nisi reko pa si mogao i ti nešto zaradit, bar u pol cijene od Ivana.  :misli:

keko

Ovaj Ivan iz Bg stvarno radi fine vizire  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Citat: Danijel 23  u Ožujak 25, 2018, 22:31:19
Nisam, onad su ti ovi od Ivana neisplativi. Šta nisi reko pa si mogao i ti nešto zaradit, bar u pol cijene od Ivana.  :misli:

Mogao si primjetiti na slikama s moroni.hr/stormić-klv-eić imam često drugačiji vizir...Doduše ne mogu dobiti Ivanov kut pri savijanju (ipak je on majstor) ali totalno nebitno - kut vjetra je OK za drz-a.

BTW za drugarstvo 0kn

Saxi

Ivan je super lik i odlicno radi, pravi je umetnik i ima povoljne cene, ja sam ga na prethodnom forumu pokušao ubaciti kako bi ljudi lakše komunicirali a on imao prostora da kači svoje radove, međutim tehničke smetnje Ib nije mogao brzo otkloniti pa da dobije pristup ostalim temama, on je to shvatio lično, naljutio se i rešio naposletku da neće ništa ni da piše kad nije dobro došao [emoji852]️

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Patak

Citat: Saxi  u Ožujak 25, 2018, 23:08:50
Ivan je super lik i odlicno radi, pravi je umetnik i ima povoljne cene, ja sam ga na prethodnom forumu pokušao ubaciti kako bi ljudi lakše komunicirali a on imao prostora da kači svoje radove, međutim tehničke smetnje Ib nije mogao brzo otkloniti pa da dobije pristup ostalim temama, on je to shvatio lično, naljutio se i rešio naposletku da neće ništa ni da piše kad nije dobro došao [emoji852]️

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Žalosno, ili ti sramota administratora!

Malo sam ga guglao dečko lijepo radi :thumbup: ! Ima li fejszuk, web da se mogu vidjeti njegovi radovi na jednom mjestu?


Mrki


Suki

...ne kužim razliku :misli:. Koja 2?
:moto2:

098 9232180

Mrki

Jedan je na motoru, a drugi (veći) drži pokraj u ruci (zadnja slika)..

Danijel 23

Tako je Mrki, u biti DRZnik je bez vizira, a ja sam naručio samo radi zštite GPSova.

Orginla...

Vinko

Na verziju DRZa sa slike bi bilo grijeh stavljati bilo kakav vizir :tongue:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....