Live slike s putovanja

Autor tibertov, Srpanj 10, 2018, 11:25:59

« natrag - naprijed »

Ponti


tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 17, 2018, 19:55:07
Da, ljudi ga hrane.

Kuda ide ovaj svijet .... ljudi u Africi gladni, a u Alpama hrane štakore  :smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Srpanj 17, 2018, 19:57:10
Kuda ide ovaj svijet .... ljudi u Africi gladni, a u Alpama hrane štakore  :smijeh:

Svizac
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

 :PNije stakor nego mrmot...simpaticna zivuljka
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 20:46:06
Pa nemoj reci da ne znas kako je voznja sa upaljenim maglenkama u uvjetima kada nema magle kaznjiva, i to u svim zemljama.
Dnevna (dodatna) svjetla su nesto drugo ;)
Tko voli nek izvoli, koga je volja nek pali i rotirke, i nosi fluo odjecu, nisam protivnik.
Ali zakon je jasan.

Da ali za automobile....za motore sumnjam da je to bitno....i ja sam vozio stare gsove sa maglenkama svuda i niko me nista nije pitao....ali je moguce da si u pravu, ne sporim, samo mislim da se na motere to tolerise....

I zuto nije zabranjeno nigde, cak ponegde je i obavezno, a niko nije bio zaustavljen sto nema zuto na sebi...u Francuskoj recimo...i Ponti je bio tamo bez zutog...recimo....i ja....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Gute


keko

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 20:46:06
Pa nemoj reci da ne znas kako je voznja sa upaljenim maglenkama u uvjetima kada nema magle kaznjiva, i to u svim zemljama.
Dnevna (dodatna) svjetla su nesto drugo ;)
Tko voli nek izvoli, koga je volja nek pali i rotirke, i nosi fluo odjecu, nisam protivnik.
Ali zakon je jasan.
Aj mi sused pokaži gdje to piše u Zakonu, naime spominju se samo zadnje maglenke (u uvjetima magle se koriste do trenutka kada iza tebe naiđe vozilo dužan si ih ugasiti i ne koristiti ih osim u tim opisanim uvjetima). Prednje se uopće ne spominju i NITKO TI NE MOŽE U RH NAPLATITI KAZNU ZA NJIHOVO KORIŠTENJE. A to kaj Je Ponti platil to su ga preveslali policajci.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Moram reci jos da maglenke gadjaju toliko nisko da bi samo mrmotima smetale posto su niski i mali.....autima koji dolaze u susret nema sanse da smetaju....samo govorim moje misljenje zasnovano na susretanjima sa drugim motorima sa upaljenim maglenkama...samo se vide kao tackice....ili ja imam jako tamne naocare za sunce.. :)

Kako god, ko voli nek izvoli ....sta god odabrao... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Evo Članak koji govori o uporabi svjetala za maglu
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Tu je regulisano koriscenje svetala PO magli....nema ni reci kada nije magla...Gianni tvrdi da je kaznjaivo u Svajcarskoj koriscenje kada je suncano vreme ....ko ce ga znati , ali na motorima to nisam cuo da je zabranjeno .....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Srpanj 17, 2018, 22:23:57
Tu je regulisano koriscenje svetala PO magli....nema ni reci kada nije magla...Gianni tvrdi da je kaznjaivo u Svajcarskoj koriscenje kada je suncano vreme ....ko ce ga znati , ali na motorima to nisam cuo da je zabranjeno .....
Ja govorim za HR, kako je u CH nemam pojma
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Ni ja....pitacemo Giannija. :buahaha:

opet haha
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 22:29:22

Po toj logici nisu kaznjiva ni duga svjetla po danu.
Duga svjetla su OSNOVNA svjetla..kao bi bila uopće kažnjiva  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 22:29:22
Onda su i mene preveslali, i masu ostalih :huh:
Pitali bumo milicionera da izvuce taj clan zakona, pa javim.
Po toj logici nisu kaznjiva ni duga svjetla po danu.
Pa sad sam ti stavio Članak Zakona, pročitaj. Imaš u drugom Članku o dugim svjetlima i da si ih dužan ugasiti pri nailasku na drugo vozilo.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎