Live slike s putovanja

Autor tibertov, Srpanj 10, 2018, 11:25:59

« natrag - naprijed »

keko

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 22:52:17
Duga svjetla kao i maglenke treba gasiti kod mimoilazenja i jos nekoliko situacija , ako ne ugasis to je kaznjivo.
Svjetla za oznacavanje ili dnevna svjetla brkate sa maglenkama na motoru.
Gdje ti u Zakonu piše da maglenke moraš gasiti kod mimoilaženja, piše samo za duga svjetla
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 23:01:50
Trazim povrat love, nema druge.
Idem traziti cedulju sa kaznom.
:buahaha: :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Pre nešto manje od 2 decenije sam popio u Madjarskoj kaznu za upaljene maglenke na autu, iste godine, je drugar u istom autu popio kaznu u Srbiji, na jugu, pri povratku iz Makedonije, a mene lično su gnjavili nekoliko puta kako je kažnjivo da ih palim kad magle nema, a ja sam se svadjao objansjavajuci im da svetla za maglu su žute boje a ovo su obična dnevna bela svetla koja mi bolje osvetljavaju put jer je u pitanju bila matora Buba.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


tibertov

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 20:51:57
Upali ih kada nailazis na patrolu svicarske policije,  bas me zanima ta hrabrost :misli:
Dva puta sam prosao mimo njih i nikom nista...i mimo austrijske policije tri puta koja je hvatala ljude s radarom i opet nista.

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 17, 2018, 23:39:56
Dva puta sam prosao mimo njih i nikom nista...i mimo austrijske policije tri puta koja je hvatala ljude s radarom i opet nista.

Ja ne bih prošao taj radar, ali kako bmw ide i nije čudo što te nisu zaustavili  :buahaha:

tibertov

Svaki put su mi blicali motoristi inace bi najebo ko žuti

Mrki

A vidi kada te zaustave kažeš nisu to maglenke to su dnevna svijetla.. i problem riješen :)

Ja sam prošao 8 zemlja sa stalno upaljenim "dnevnim svjetlima", u gradovima, po kiši, i nitko ništa..

zander

Citat: Mrki  u Srpanj 18, 2018, 07:33:53

Ja sam prošao 8 zemlja sa stalno upaljenim "dnevnim svjetlima", u gradovima, po kiši, i nitko ništa..

To je to....vozite ljudi i nemojte sikiriki... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov


fatboy

Jel ostao koji prijevoj da niste obišli?  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

tibertov

Kako da ne...mozes se vozit 2 mjeseca

tibertov


zander

Dakle dupe si nam ponerio sa fotkama  :bravo:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jeeves

Jel ovo na zadnje dvije slije autić od Miki Mausa?

tibertov

Izgleda ko igračka...5 min im je trebalo da izađu iz toga autića