BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

:moto2:

098 9232180

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

Nesto razmisljam...ovako valjda radi najveci broj stromera kad vide Cosine slike :buahaha:..jel tako Spoki i? :P
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bansi

Citat: Suki  u Ožujak 20, 2019, 19:08:53
...nadam se da na Ćosine slike ne radiš ono što svi ostali rade na Ciscove slike :) :smijeh:...
:buahaha: :buahaha: :smijeh: :smijeh: :)

Špoki

Citat: zander  u Ožujak 21, 2019, 07:46:31
Nesto razmisljam...ovako valjda radi najveci broj stromera kad vide Cosine slike :buahaha:..jel tako Spoki i? :P
Misliš kao tiha patnja, htio bi a ne mogu :smijeh: a ne, ne brini se ti, drž se ti svojih panjeva i samo lagano, izjutra pa svaki dan ponovo :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

Dobro de  :ooda: ne zesti se...

GSA je najbolji motor :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Nek si ti zdrav i vesel i vozio se pa makar i na benđoli :vino:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bansi

Citat: Špoki  u Ožujak 21, 2019, 08:04:49
Misliš kao tiha patnja, htio bi a ne mogu :smijeh: a ne, ne brini se ti, drž se ti svojih panjeva i samo lagano, izjutra pa svaki dan ponovo :)
Kežeš ti, trebala bi ti tona Afričke šljive da ti se digne na te slike :) :smijeh:

Dinko


Info za one koji još nisu prešli na tamnu stranu (a planiraju) i za one čija "drla" još nemaju toliko km... jučer odrađen (veliki) servis na 20000km - 2320 kn (cca 310 EUR). Servis uključuje promjenu ulja (+filtera), ulja u diff, ulja u kočnicama, filtera zraka, svijećica i provjeru/podešavanje ventila. Servis odrađen kod Tomića u ZG-u.

Bagy

Kad skupim 160.000 kn za GS onda mi neće neki tamo Tomić servis predstavljati problem...
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Ožujak 23, 2019, 12:41:45
Kad skupim 160.000 kn za GS onda mi neće neki tamo Tomić servis predstavljati problem...
S obzirom da vozim 10 godina starog GSA i nemam baš dobro iskustvo sa Tomićem iz Osijeka, nekidan sam kupio ovo...

Ćoso

Citat: Osy  u Ožujak 23, 2019, 12:57:21
S obzirom da vozim 10 godina starog GSA i nemam baš dobro iskustvo sa Tomićem iz Osijeka, nekidan sam kupio ovo...
Sada Bajki mora učiti popravljati i BMW [emoji2359]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: Ćoso  u Ožujak 23, 2019, 12:58:47
Sada Bajki mora učiti popravljati i BMW [emoji2359]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Već je naučio  :thumbup:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED