BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

beli

Citat: Ponti  u Svibanj 04, 2019, 09:45:42
Naravno da će riješiti .... koliko košta morali bi se ispričavati jednom tjedno barem godinu dana + neki poklončić tipa šilterica bmw ili privjesak za ključeve :)
Zamisli vozim se iza njega, pukne žbica, odleti i ravno pogodi u moj prekrasni far somare :smijeh:
.... ja nemam žbice i ne treba mi kapa ni kemijska, ali što jest jest, volio bi kad bi mi, evo npr. svake druge godine BMW za privrženost dao bon da si mogu negdje kupiti odojka .... 
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Svibanj 04, 2019, 14:11:15
.... ja nemam žbice i ne treba mi kapa ni kemijska, ali što jest jest, volio bi kad bi mi, evo npr. svake druge godine BMW za privrženost dao bon da si mogu negdje kupiti odojka ....
Prodaj prvo kofere [emoji33]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Mislio sam da je ovo Agolac fotošopiro, ali ne...šok i nevjerica :huh:

agolac

Citat: Osy  u Svibanj 04, 2019, 14:36:34
Mislio sam da je ovo Agolac fotošopiro, ali ne...šok i nevjerica :huh:

Nakon svega šta znamo o njima, treba imat velkaa muda toliko riskirati život vozeći tu kantu :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Motor predobro izgleda ako mu se to dogodilo u vožnji!  :misli: Kako drugačije ovo objasniti?
mob: 095/573-6874

Ponti

Ovaj pregrubi asfalt je kriv, bmw je rađen za vrhunski asfalt  :smijeh:

Osy

Na zračnjaku se ništa takvog ne događa, ali na novima da :huh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Svibanj 04, 2019, 19:54:09
Ovaj pregrubi asfalt je kriv, bmw je rađen za vrhunski asfalt  :smijeh:
U maladosti kad sam bio u VOLVO rvatska imali smo hrpu reklamacija/pucanje torzionih osovina......da bi jednom dobili odgovor da je kraj garanciji...sa odgovorm: prodali smo vam vozila ali ne i ceste!  :smijeh:
I fakat je istina 80% lomova se dešavalo na istom lokalitetu!

Bobi

Interesantni neki komentari, tipa oprasta greske koji prije 15g ne bi. Tocno, i kao i veliki dio danasnje ponude bilo kojeg proizvodajaca.Sto ne znaci da greske treba raditi, ili misliti da ce te motor izvuci iz svega. Mehanika motocikla davno izmisljena i provjerena, tocno, ali s razvojem tehnologija se pomicu i granice.Fizika je uvijek ista, dok ne promijenis parametre, pa je i krajnji rezulata drugaciji.  Problem sa svim forumima je sto rijetko tko pise o dobrim stranama, tako da fokus nekako uvijek padne na lose. Opozivi su postojali za sve marke, pa tako i za BMW. A to koliko nesto kosta, nema veze s kvalitetom, nego koliko je kupac spreman platiti. My 2 cents-opleti

Ćoso

U pravu si...nespretno napisano...međutim shvatio si "što je pjesnik mislio reći"?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bobi

Naravno. Ovo je za nevjernike :-)

Osy

Najjači su oni koji kritiziraju, a nisu nikad sjeli ni na jedan Bmw...a sve znaju :) :smijeh:

zander

Kako?... kad ga ne poseduju...a niko im ne da da ga probaju barem 100km...tako da je to komplikovana situacija...kupi pa probaj je skupa zahebancija ...i onda se stvore hejteri...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Ja vozio. Baš negdje 100 km i  :puke:
Nakon toga vozio KTM1190 isto tako nešto i  :-*
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED