BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2020, 08:16:09
S Juricinim došao na pumpu i nisam znao otvoriti rezervar  :smijeh: :smijeh:
Hvala Bogu na Zanderu i viberu  :smijeh:
Koji je postupak? Mora se neka pjesmica otpjevat?!
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 13, 2020, 08:30:03
Koji je postupak? Mora se neka pjesmica otpjevat?!

Klanjat mu se 2 minute i onda se sam otvori  :smijeh:

zorro

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 07:39:25
Hvala Saxi
Eto, ja sam proglašen neznalicom jer sam se drznuo reći da ima boljih motora za ozbiljna putovanja  :beer:
Nešto se zadnje vrime pališ bez veze  :bzvz: ..onaj potok vazda čeka da te ohladi  :)
Znamo mi bar ovdje na forumu tko je i što je Grba(Bil) tak da ..ne bezbeldaj brige  ;) ..ak je netko ovdje kompetentan glede VELIKIH (ozbiljnih) putovanja onda si to ti  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

[emoji1303][emoji8]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2020, 08:32:52
Klanjat mu se 2 minute i onda se sam otvori  :smijeh:
:smijeh: :thumbup:

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 08:33:41
Nešto se zadnje vrime pališ bez veze  :bzvz: ..onaj potok vazda čeka da te ohladi  :)
Znamo mi bar ovdje na forumu tko je i što je Grba(Bil) tak da ..ne bezbeldaj brige  ;) ..ak je netko ovdje kompetentan glede VELIKIH (ozbiljnih) putovanja onda si to ti  :thumbup:

Potpisujem ko kuća :thumbup: :thumbup:

...eto i da je Zorro jednom u pravu :-X
:moto2:

098 9232180

bansi

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 08:12:57
I Ferari se kvari!!! :ooda: Pa sta , niko ne kuka, plati 10000E i tera dalje.... :buahaha:GS nije za sirotinju... :-*

Predivno rečeno :vino:
Kaj se tiče kvarova kada bu prodano približno isti broj Stromova ili Tigera i GS-ova onda možemo razglabat o učestalosti kvarova na nekom modelu. Ovako kad je GS-ova prodano više nego svih ovih zajedno onda nema smisla voditi takvu raspravu ;)

Ponti

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 08:43:03
Predivno rečeno :vino:
Kaj se tiče kvarova kada bu prodano približno isti broj Stromova ili Tigera i GS-ova onda možemo razglabat o učestalosti kvarova na nekom modelu. Ovako kad je GS-ova prodano više nego svih ovih zajedno onda nema smisla voditi takvu raspravu ;)

Broj prodanih samo potvrđuje tvrdnju nas poduzetnika  .....  što veći zajeb to veća profit :smijeh:

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2020, 08:32:52
Klanjat mu se 2 minute i onda se sam otvori  :smijeh:

Samo se ugasi motor na glavni gumb ....kazes Sezame , otvori se, onda podignes kvacicu na poklopcu, cuje se klik i gle cuda ....otvori se poklopac.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 09:17:31
Samo se ugasi motor na glavni gumb ....kazes Sezame , otvori se, onda podignes kvacicu na poklopcu, cuje se klik i gle cuda ....otvori se poklopac.... :)

A ja motor redovito gasim na nogaru  :smijeh:

zander

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 08:43:03
Predivno rečeno :vino:
Kaj se tiče kvarova kada bu prodano približno isti broj Stromova ili Tigera i GS-ova onda možemo razglabat o učestalosti kvarova na nekom modelu. Ovako kad je GS-ova prodano više nego svih ovih zajedno onda nema smisla voditi takvu raspravu ;)

Na 100.000 prodanih GSova recimo, 1000 kvarova bilo koje vrste je vise nego smesan procenat, ali siguran sam da ih nema toliko.... |Jeste da je tim ljudima udarac po sujeti ili dzepu, ali to je to... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 08:33:41
Nešto se zadnje vrime pališ bez veze  :bzvz: ..onaj potok vazda čeka da te ohladi  :)
Znamo mi bar ovdje na forumu tko je i što je Grba(Bil) tak da ..ne bezbeldaj brige  ;) ..ak je netko ovdje kompetentan glede VELIKIH (ozbiljnih) putovanja onda si to ti  :thumbup:
Da, shvatio ozbiljno...ev neć više reć da je najbolji, da me jebeš :) :smijeh:

zander

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2020, 09:18:43
A ja motor redovito gasim na nogaru  :smijeh:

Na GSu onda nece da otvori poklopac rezervoara.....to se i meni jednom desilo, priznajem!!! nece da otvori i kraj....pametna elektronika za glupsone ko sto sam ja !!! :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Kolovoz 13, 2020, 09:59:25
Arli je zakon :vino:
je..sakupljači sekundarnog otpada ga najviše cijene ..ne zauzima puno mjesta na TAM-iću, a ima kila  :-*

..i kad se za nešto kaže da je "zakon" onda exkluzivno pravo na to ima  ENDURO ..znači..enduro je zakon  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: