BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

beli

odite sutra, karta 50 po osobi ... auti čekaju po dvi ipo ure na rampi, kontroliraju promit, puštaju na broj .. uuups promet ... motori idu drito, nema nikog ... mi u ponidiljak idemo doma, vi sutra must na Sent Yuru ... čujemo se za subotu ili nedilju ak ste blizu .... 👍😀
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: zubakis  u Kolovoz 13, 2020, 17:13:19
Ima li neka skracena verzija? Ne da mi se sve čitat.
Stotinu mu dabrova.. ti Misicava guzico ..Manitu ce te kazniti

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro



Citat: Osy  u Kolovoz 13, 2020, 14:02:20
Obrisao sam da je GSA najbolji motor...alooooooo...
..aaa-aaaaa stari moj..Dija zena-majka-kraljica [emoji3059]


Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ova tema je zajebanija od mojih pokusaja mrsavljenja i opravdavanja...a i jednako uspjesna... :ebudale:

Beli, pizdo, ti se slikas da su nogice iznad metalne grede, a Lili pustas u nepoznato... :samaranje:

Ćoso












Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso






Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

Citat: fatboy  u Kolovoz 13, 2020, 20:56:01
Ova tema je zajebanija od mojih pokusaja mrsavljenja i opravdavanja...a i jednako uspjesna... :ebudale:

Beli, pizdo, ti se slikas da su nogice iznad metalne grede, a Lili pustas u nepoznato... :samaranje:
:)  ... 'Stara' iskusnjaro, di si samo našo ovo di drugi Beli šamara oriđinala !? ...  :ooda:  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso







Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Martin

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 12:36:15
Neke stvari i ljude si pogresno ocenio, ali opusteno razmisljaj o hejterima GSA kao i o obozavateljima istog....Mozda hejteri nisu hejteri kao ni obozavaoci .Svi imaju neki svoj pogled na svet, maslacak, ovce ili prasetinu, pivo ili rakiju....zato bez ubedjivanja hejtera da je GSA najbolji motor, ili obozavaoca GSA jer moguce da je za dve godine presao 2000km.....

Knjigu ne sudi prema koricama. ;)

Gadgete koje GSA ima odavno, mnogi prozivodjaci stavljaju na svoje modele, tako da se te razlike smanjuju, ali BMW kao prvi koji ih je primenio kupi kajmak od potrosaca.
Meni je moj GSA treci po redu i svaki je bio bolji od prethodnog osetno, tako da oko 120tkm imam u zbiru na njima, i mislim da ce i sledeci biti ovaj novi 1250 kadtad....
rakiju  ;) :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy

Jebateeee...kako i gdje proslavljamo 500-tu stranicu :) :P :smijeh:

zorro

Citat: Osy  u Kolovoz 13, 2020, 21:59:28
Jebateeee...kako i gdje proslavljamo 500-tu stranicu :) :P :smijeh:
ti šuti..jer ak ja popizdim i kažem opet rič-dvi Diji..jebeš mi prase ak te neće natjerat da prodaš drlo ..pa ćeš onda slavit u V-Strom image  :buahaha:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Gde je taj stakleni most vidkovac? hvala :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

iviccaa

Na Biokovu, iznad Makarske.

zorro

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 22:05:05
Gde je taj stakleni most vidkovac? hvala :)
Evo Beli mi javlja na viber da ti ne želi reći di je to nit s tobom uopće komunicirati..kaže ..zato što si ti krivac što je on kupio GS..vjerovao ti je kao jednom od starijih iskusnijih na ovom forumu, a na kraju se ispostavilo da se zajebo.
Ja mu velim..pa nije čovjek zato kriv..više je Osy kriv..al ne..Beli kaže da je to to i gotovo  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Ja kriv? Za GSA? Za Belog? Kukuuuu....ne verujem nista dok Beli to ne kaze :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED