BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

RoadRunner

 :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Zorro, jel imas onu kredu jos uvijek u dzepu?

zorro

Citat: RoadRunner  u Rujan 07, 2020, 21:53:02
:smijeh: :smijeh: :smijeh:

Zorro, jel imas onu kredu jos uvijek u dzepu?
..nemam više..od vađenja mi se podero džep  :bzvz: ..pa "protivnicima" ponudim da gurnu ruku vnutri  da je sami izvade  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 21:43:30
Milo diko..štas pojeo pa ti muka  :huh:
:smijeh:  ma nije od jela  .....   ( :thumbup: )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Rujan 07, 2020, 21:56:45
:smijeh:  ma nije od jela  .....   ( :thumbup: )
Mani kad je bilo muka..moja(ne prava ) baka Stana mi uvijek znala reć: ..sinko mora da si pojeo neko pokvareno govno  :huh:
:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 21:56:08
..nemam više..od vađenja mi se podero džep  :bzvz: ..pa "protivnicima" ponudim da gurnu ruku vnutri  da je sami izvade  :smijeh:

Zorro, pa zar i ti? To od druženja sa ostatkom slavonske ekipe, jel?  :buahaha: :smijeh:

zorro

Citat: RoadRunner  u Rujan 07, 2020, 22:00:54
Zorro, pa zar i ti? To od druženja sa ostatkom slavonske ekipe, jel?  :buahaha: :smijeh:
ha morao sam..Suki me vazda izazivao pa je 1. nasjeo  :smijeh:  ..svidjelo mu se..razglasio ostatku ekipe..pa se i oni zapalili..više nema uopće postave u džepu od "korištenja"  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 22:03:45
ha morao sam..Suki me vazda izazivao pa je 1. nasjeo  :smijeh:  ..svidjelo mu se..razglasio ostatku ekipe..pa se i oni zapalili..više nema uopće postave u džepu od "korištenja"  :)

To ti njih uvjeravao da je bijelo od krede, ha?

zorro

Citat: RoadRunner  u Rujan 07, 2020, 22:06:45
To ti njih uvjeravao da je bijelo od krede, ha?
Ma to su moja kolegstva  :-* vazda prckaju..pogotovo ovaj mučki provokator Suki  :samaranje: ..pa onda ljudima bude muka  :smijeh: ..jebiga Zare ..haj da ti bu malo lakše..ti si u onih 13 %  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Na današnji dan prije 5 god. Jedan od najvećih..ako ne i najveći stromer svih vremena..bio i ostao..i bit će dok je živ  :-* :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

...aaaaa sad mi je jasno što se Zare diže na "zadnje" kad spomenem Sukija  ..ljubav je to još tad bila  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

..i naš drug lava (lijevo)  :smijeh:  ..osoba koja je krivac za ovoliko GS-ovaca na forumu  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 20:59:03
Ma šta se ti klebariš  :buahaha: ..haj Sukiju nemrem niš reć sem da sere a dobri smo. A za vozače popute tebi i bar 87% forumaša i sa somarama i kenjama..za vas mi ne treba ni 350  :bzvz: ..sasvim dovoljno mi 249 (MZ/ETZ )  :tongue:
:-* :smijeh:

Suki

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 22:14:51
Na današnji dan prije 5 god. Jedan od najvećih..ako ne i najveći stromer svih vremena..bio i ostao..i bit će dok je živ  :-* :)
...bogumi ukosio se, skoro ispo iz kadra :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 22:19:05
...aaaaa sad mi je jasno što se Zare diže na "zadnje" kad spomenem Sukija  ..ljubav je to još tad bila  :-*
...koji je ovaj rudlavi s leđa :misli:
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: zorro  u Rujan 07, 2020, 22:03:45
ha morao sam..Suki me vazda izazivao pa je 1. nasjeo  :smijeh:  ..svidjelo mu se..razglasio ostatku ekipe..pa se i oni zapalili..više nema uopće postave u džepu od "korištenja"  :)
:bzvz:
Prije se s "kredom" moglo šarat po asfaltu :smijeh:, sad ne možeš više ni po glatkom papiru povuć crtu :belj:.
:moto2:

098 9232180