BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso




Ovaj zadnji mi je baš dobar


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Kišno nedjeljno prijepodne...dosadno u PM...usiso stan u pol sata i dosađujem se...ajd otvorim Njuškalo...filteri: od 2017g, od 1000ccm. Tražilica izbaci 79 oglasa. 38 su BMWei?!?? Jbt više od pola. Druga polovica svi ostali.
Od 38 BMW oglasa, više od pola ih je GS/A.

Bokte, ima ih ko govana :kuri:.
:moto2:

098 9232180

zander

Izgubili zelje da se vozaju jer je sve blokirano ....otuda se valjda toliko i prodaju...a i mozda ti nisu bas pravi motoristi nego fensusvensi
:)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Ljudi ostaju bez posla ili im posao pati i prvo stavljaju motore na bubanj


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Paf

Citat: Ćoso  u Travanj 18, 2021, 13:46:01
Ljudi ostaju bez posla ili im posao pati i prvo stavljaju motore na bubanj


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
samo pitanje...oce li se ista prodati sada u ovoj situaciji...  :misli:

Danijel 23

Citat: Suki  u Travanj 18, 2021, 12:19:33
Kišno nedjeljno prijepodne...dosadno u PM...usiso stan u pol sata i dosađujem se...ajd otvorim Njuškalo...filteri: od 2017g, od 1000ccm. Tražilica izbaci 79 oglasa. 38 su BMWei?!?? Jbt više od pola. Druga polovica svi ostali.
Od 38 BMW oglasa, više od pola ih je GS/A.

Bokte, ima ih ko govana :kuri:.
Vrijeme ti je da kupiš R4 il neku gđu Vespu i da se primiš posla u garaži, a ne da se hvališ kako u rozim papučama saugaš stan!  :smijeh:
:-*

Grba

Mislim da ste u krivu...Cijene motora su porasle a prodaja ide ko luda. Čudno ali istinito
098 737 604

fatboy

Prodaja automobila i stanova,isto ide ko blesava...po kojoj logici i zasto...jebi ga, ne znam...🤷‍♂️

Ćoso

Citat: Grba  u Travanj 18, 2021, 18:20:38
Mislim da ste u krivu...Cijene motora su porasle a prodaja ide ko luda. Čudno ali istinito
Gubi se sredina. Imaš ili nemaš


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

Da prodaja divlja. Pretpostavljam da je razlog taj što ljudi koji rade i imaju love nemaju istu gdje trošiti.
Evo meni je prošli tjedan došao čovjek sam od sebe i žica da mu prodam motor. Razmišljam si da li da idem na novog 2021., zovem Renata u Tomić. Kaže on isporuka novog GSA Triple Black tek krajem 6. ili početkom 7. mjeseca. To je bio jedini razlog zašto nisam htio popustiti sa cijenom tako da smo se razišli zbog 2000kn. ;)

Ćoso

Citat: bansi  u Travanj 19, 2021, 09:06:13
Da prodaja divlja. Pretpostavljam da je razlog taj što ljudi koji rade i imaju love nemaju istu gdje trošiti.
Evo meni je prošli tjedan došao čovjek sam od sebe i žica da mu prodam motor. Razmišljam si da li da idem na novog 2021., zovem Renata u Tomić. Kaže on isporuka novog GSA Triple Black tek krajem 6. ili početkom 7. mjeseca. To je bio jedini razlog zašto nisam htio popustiti sa cijenom tako da smo se razišli zbog 2000kn. ;)
A koliko ti čovjek ponudio? Tvoj je 2017 (s malo km) i ti si još stavio malo opreme?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

Citat: Ćoso  u Travanj 19, 2021, 12:30:58
A koliko ti čovjek ponudio? Tvoj je 2017 (s malo km) i ti si još stavio malo opreme?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Obzirom da sam rekao da nedam više od 40 000kn doplate za novoga, a Renato mi je složio ponudu na 177 sa full opremom rekao sam mu 137.
On je nudio 135 i ni kunu više na što sam ga ja poslao doma.
Drugi dan si je kupio isto Triple Black 2017 sa skoro 30tkm, lower verziju baz Shift Assista itd. za 127 tisuća kuna. Mada je i 135 dobra lova nije mi žao jer je i moj motor faktički nov tako da drugom prilikom ;) :)

zare

Bome dobra lova 135 za 2017 :want:
Ja bi ga bez razmišljanja dao i uzeo taj 1250  :thumbup:

munja

Kupca koji je u dvorištu i nudi novce se baš ne tera, obično drugi dođe s manjom ponudom.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk