BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Bagy

Bombarder u niskom letu...
mob: 095/573-6874

Suki

:moto2:

098 9232180

gianni

Pretovar :samaranje:
Takvi nek bolje putuju kamperom

Ćoso

Citat: gianni  u Kolovoz 30, 2023, 15:43:08Pretovar :samaranje:
Takvi nek bolje putuju kamperom
Zapravo on reklamira proizvode...

Nemaš ti pojma što znači "pretovar" (kao da me nisi nikada vidio kada idem na trodnevni put [emoji56])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

mob: 095/573-6874

gianni

Citat: Ćoso  u Kolovoz 30, 2023, 18:56:58Zapravo on reklamira proizvode...

Nemaš ti pojma što znači "pretovar" (kao da me nisi nikada vidio kada idem na trodnevni put [emoji56])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
I tebe ceka tvoj kamperić jednog dana :-*
Nadam se i mene ;)

Ćoso

Citat: gianni  u Kolovoz 30, 2023, 21:43:40I tebe ceka tvoj kamperić jednog dana :-*
Nadam se i mene ;)

Ne stane ništa više nego na Crvenog [emoji1787][emoji1787][emoji1787]




Ali da, to će isto jednom doći (možda više neki VW California ili slično, ali da)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gianni

Upravo ta veličina poput fauve kalifornije  :thumbup:
Vidim se u tome oduvijek  :)
Imao sam vw T2

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 31, 2023, 00:19:04Upravo ta veličina poput fauve kalifornije  :thumbup:
Vidim se u tome oduvijek  :)
Imao sam vw T2
Baš jučer mi bio susjed također zaljubljenik u kamperice, inače auto električar i vidio nekidan da mu pred kućom stoji kamper..al pravi  :-*  ..kaže radio mu nekakvu struju i lik ga prodaje..traži 50 soma ojra  :-\ 
A reko ništa..bit će red kad se malo "sredim"..pa svog Sprintera sam urediti za tak nešto. Bitno da imam dobar ležaj..plinsko kuhalo i mjesto za utjerat DRlo  :)   
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Kolovoz 31, 2023, 08:27:00Baš jučer mi bio susjed također zaljubljenik u kamperice, inače auto električar i vidio nekidan da mu pred kućom stoji kamper..al pravi  :-*  ..kaže radio mu nekakvu struju i lik ga prodaje..traži 50 soma ojra  :-\ 
A reko ništa..bit će red kad se malo "sredim"..pa svog Sprintera sam urediti za tak nešto. Bitno da imam dobar ležaj..plinsko kuhalo i mjesto za utjerat DRlo  :)
Damjan dugi je svog uredio tip-top (mislim da je "onomad" i na forumu objavio)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Fantom

Citat: zorro  u Kolovoz 31, 2023, 08:27:00Baš jučer mi bio susjed također zaljubljenik u kamperice, inače auto električar i vidio nekidan da mu pred kućom stoji kamper..al pravi  :-*  ..kaže radio mu nekakvu struju i lik ga prodaje..traži 50 soma ojra  :-\ 
A reko ništa..bit će red kad se malo "sredim"..pa svog Sprintera sam urediti za tak nešto. Bitno da imam dobar ležaj..plinsko kuhalo i mjesto za utjerat DRlo  :)   

Nevjerovatno, ali i ja vec dugo dumam o takvoj ideji. Kamperi su pre skupi i nemozes ga zakonski prepraviti da ubacis motor.
Naj bolje ta tvoja ideja. Visoki produzeni kombi i sam ga opremiti da se prije tehnickog sve moze poskidati na sarafe. Sto se tice lezajeva naj prakticnije su lezaljke koe koriste šaranaši. Sklapaju se i u njima spavas ko beba.

jalni

Molim admine da zaključaju temu na par dana, dosta mi je GeSa, barem za ovu godinu! Nagurao sam ga se u nedjelju prema Logarskoj, po bregima, da mi još sad ni dobro! 2017!, 40-tak kkm, ošo kardan, u šumi, na cca 1200, m.n.m., 5 km nigdje okolo nikog!!! :smajser:
091 4410491

Grba

Citat: jalni  u Kolovoz 31, 2023, 11:58:37Molim admine da zaključaju temu na par dana, dosta mi je GeSa, barem za ovu godinu! Nagurao sam ga se u nedjelju prema Logarskoj, po bregima, da mi još sad ni dobro! 2017!, 40-tak kkm, ošo kardan, u šumi, na cca 1200, m.n.m., 5 km nigdje okolo nikog!!! :smajser:
Laž   :smijeh:
098 737 604

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!