BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: agolac  u Veljača 04, 2018, 15:07:02
Ja bi osobno ostao na KLVu i potrošio 5000 EUR na putovanja po svijetu. Ali to sam samo ja
Jbga, nisam nikad bio taj tip...dal je to normalno ili nije ne znam...evo čekamo da nam sinovi još malo odrastu pa ćemo onda motorom na more i već to će nam biti doživljaj...skromno, ali veselo :thumbup:

zorro

Citat: agolac  u Veljača 04, 2018, 15:07:02
Ja bi osobno ostao na KLVu i potrošio 5000 EUR na putovanja po svijetu. Ali to sam samo ja
a ja bi osobno kupio jednog DRZ-a ko Patak.. s ostatkom love bi podmitio nekakvog političara da progura zakon o ukidanju svih lovačkih društava i zabrani bilo kakvog unošenja oružja u šumu  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 04, 2018, 15:09:48
...skromno, ali veselo :thumbup:

Kako može biti skromno kada ideš na more sa bemvejom i to ne običnim gs-om .... nego adventure-om  :novac:

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 04, 2018, 15:14:15
Kako može biti skromno kada ideš na more sa bemvejom i to ne običnim gs-om .... nego adventure-om  :novac:
nego kako nego skromno  :samaranje: Da ga iole poznaš..znao bi da je naš Osy toliko skroman..da ni gorivo ne toči bez veze..nego samo koliko mu je potrebno..tj..onoliko dok ne ostane bez njega ..pa ak treba i 2-3 x dnevno  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 15:21:13
nego kako nego skromno  :samaranje: Da ga iole poznaš..znao bi da je naš Osy toliko skroman..da ni gorivo ne toči bez veze..nego samo koliko mu je potrebno..tj..onoliko dok ne ostane bez njega ..pa ak treba i 2-3 x dnevno  :smijeh:

Zato adventure i ima najveći rezervar. Da uštedi na gorivu  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 15:21:13
nego kako nego skromno  :samaranje: Da ga iole poznaš..znao bi da je naš Osy toliko skroman..da ni gorivo ne toči bez veze..nego samo koliko mu je potrebno..tj..onoliko dok ne ostane bez njega ..pa ak treba i 2-3 x dnevno  :smijeh:
:-X :-\ :smijeh:

branimir

Citat: Lavandić  u Veljača 04, 2018, 15:09:31
Da rezimiramo :

100 žena 200 sisa

Nego hoće tko kupiti ono sranje od Wunderlicha?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Nije da mi treba...
Može koja slikica konkretnog, kolko je "zrauban", ili je nov?
Tenkju...

JZ

Nista te vase price o obleki ne vrijede ako ne stavite sliku...jer pravi bmw vozac je uvijek spreman na fotografiju kao pravi maneken...
Kupujem polovnu kacigu

Ćoso

Citat: JZ  u Veljača 04, 2018, 16:35:45
Nista te vase price o obleki ne vrijede ako ne stavite sliku...jer pravi bmw vozac je uvijek spreman na fotografiju kao pravi maneken...
I to mora biti slikano s vrhunskim aparatom (gdje samo tijelo košta 20+K kuna), a ne s mobitelom.


Ćoso

Nego (sada bez zajebancije), da li mi netko može reći (ajde zamislimo da sam "novi na V-Strom forumima") o čemu se radi u ovoj temi naziva "BMW imate" na 58 stranica ?

agolac

Citat: Ćoso  u Veljača 04, 2018, 17:33:34
Nego (sada bez zajebancije), da li mi netko može reći (ajde zamislimo da sam "novi na V-Strom forumima") o čemu se radi u ovoj temi naziva "BMW imate" na 58 stranica ?

O prcanju izdajnika V-strom motora  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Veljača 04, 2018, 17:40:03
O prcanju izdajnika V-strom motora  :buahaha:
Jedino to [emoji33] (izdajnici V-Strom motora [emoji23][emoji23][emoji23])...

zd

Citat: Ponti  u Veljača 04, 2018, 12:58:35
Ja ne želim plaćati glumce, režisere, pjevače, hnk, pederske udruge, one pupovčeve novine i hrpu drugih udruga, jer nemam nikakve koristi od svega toga  ... isto su milijarde iz proračuna u pitanju ;)
I što ćemo sada?

Inače sam mišljenja da se uvede crkveni porez kao u Italiji, 2 ili 3% od plaće se uzima svima, a svatko osobno bira kome će tih 3% ići, netko će izabrati Crkvu, drugi udrugu invalida, treći pedere. To bi bilo najpoštenije.
E to je to....potpisujem od prve do zadnje

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Ćoso  u Veljača 04, 2018, 17:33:34
Nego (sada bez zajebancije), da li mi netko može reći (ajde zamislimo da sam "novi na V-Strom forumima") o čemu se radi u ovoj temi naziva "BMW imate" na 58 stranica ?

Razbijamo temu čisto da se ne hvalite previše  :)

Mrki

Meni samo nije jasno zašto se zove "BMW image"??
Zašto se ne zove "Tema za BMW-aše"

Ili..

"Stajnjak" (ono sveta krava i to).. :)