BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Promjeni slobodno, neće ti niko bradu počupat ;)

Lavandić

Citat: zd  u Veljača 04, 2018, 17:48:12
E to je to....potpisujem od prve do zadnje

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Dobro kada potpisujete sve što je Ponti napisao!

Nego koliko vidim imate 3 posta a predstavljanja nema!!

Čisto iz radoznalosti bih volio da svi napišu dvije tri rečenice o sebi prije ičega?!?

Možda sam samo ja radoznao, možda druge ne zanima?!?


Sorry na ovakvom komentaru ali na većini foruma je predstavljanje pod nus i prije toga nema mogućnosti postati išta!!!



Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Lavandić  u Veljača 04, 2018, 18:13:53
Dobro kada potpisujete sve što je Ponti napisao!

Nego koliko vidim imate 3 posta a predstavljanja nema!!

Čisto iz radoznalosti bih volio da svi napišu dvije tri rečenice o sebi prije ičega?!?

Možda sam samo ja radoznao, možda druge ne zanima?!?


Sorry na ovakvom komentaru ali na većini foruma je predstavljanje pod nus i prije toga nema mogućnosti postati išta!!!

..svaka ti je na mistu  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Sad kad smo rezervirali server za naredne dve godine, ćemo osnovati crni fond za opremu, redovne servise i osiguranje bmwejaša :smijeh: :blato:

Lavandić

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 18:22:13
..svaka ti je na mistu  [emoji106]
Mislim nismo ksenofobni, primamo sve i crnce, i pse i mačke, i ispunjene i neispunjene, i ove s BMW Image i ove šta imaju BMW a imaju Givi krumpire, i Slavonce, i pedere.....

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


fatboy

Zorro opusti se...nisam ja tebe nista etiketirao...jebi ga tesko ti objasnit kad je to sad vec zaslo daleko...ne mora svaki nazivanje biti sa zlom namjerom...ti mene godinama zoves unproforac, plavi sljem i slicno, pa nikom nista...a ja se ne bih volio usporedivati sa dijelom unproforaca koje sam sretao...no znam na sta mislis pa ne pizdim...zato nemoj ni ti...nemas razloga. Ako ga kad bude - znat ces... :finger:

Da smo svi od offa napravili hard enduro po ovoj temi, jesmo. Nema to veze sa ne voznjom, nego sa voljom da se prihvate tuda stajalista i misljenja...i tu smo se pokazali losi...u prosjeku

Raspravljat o tome zasto je netko odlucio dat SVOJE pare za neki proizvod, to je ko da zena i ja pokusavamo naci neki modni smjer za oboje!? Nemoguce! Ne zato sto sam ja ljepsi, vec zato sto to nema smisla...

A u ovu raspravu o Crkvi necu ni ulazit. To je beskonacno i nema smisla...

GS? Kad bi bilo para eto njega u garazi... Kaciga? Na zalost na moju tintaru vecina toga ne ide. Ali ide SHOEI...samo jos moram dobit na lotu...  Odijelo? Dovoljno veliko, meni lijepih boja i cisto. Brand? Plativ... :misli:

I de vise Mrki odrezi vecinu ove teme. Na mobu je to 116 stranica?!? Skoro ko lista na bookingu za Pontijeva apartmane... :-\

Ajde, cigaru i rakijicu svi u ruke!

Mir s vama!

JZ

Citat: agolac  u Veljača 04, 2018, 15:07:02
Ja bi osobno ostao na KLVu i potrošio 5000 EUR na putovanja po svijetu. Ali to sam samo ja

To sam mu ja i govorio...ali oce BMW :bzvz: :belj:

Zato me nekad boli kad kaze da nema love za alpe...jer kao ne radi na platformi :misli: :moto2:

Nekad u zivotu nemos imat i ovce i novce...svatko zna svoje prioritete i zelje... :vino:
Kupujem polovnu kacigu

Mrki

Citat: fatboy  u Veljača 04, 2018, 18:27:25


I de vise Mrki odrezi vecinu ove teme. Na mobu je to 116 stranica?!? Skoro ko lista na bookingu za Pontijeva apartmane... :-\


I gdje da je stavim? I da maknemo ovih par stranica baljezganja ostaje 110 stranica.. baljezganja.. Nije da je tema o nekom određenom modelu.. pa će netko ići i čitati nešto što ga zanima..

Lavandić

Citat: zd  u Veljača 04, 2018, 18:27:29
Postovani, isprika ako sam vas uzrujao postom mimo pravila. Nemam pojma da neki xy broj postova daje pravo komentiranja. Sto se predstavljanja tice- Zeljko iz Karlovca, uskoro 45, vozim DL1000 K8, volim zelenu boju, pijem pivu iz flase...ako sam izostavio stogod vazno molio bi vas da mi oprostite kaj mi puca racku

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Nije se moj post odnosio direktno na Vas i nitko ne brani nikome komentiranje bilo čega ili iznošenje svog mišljenja.

Samo je uvijek bilo kulturno reći dobar dan bilo gdje kad se dođe.

A moj post je više napisan kao upit Adminu ili moderatorima o postavkama foruma.

I super je predstavljanje samo vam je zadnja rečenica suvišna.

Da li je Vaš motor s američanskog tržišta, jer se K8 koliko ja znam nije mogao prodavati u EU jer nije udovoljavao Euro 3 normi?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Toni

Lava sta ti je taj vunderliht. Ja cu kupit kad dojden kad ovi sta vozu bemveje nisu zainteresirani. Posto ide?Stavi sa strane.
Nije mi nista.

Lavandić

Citat: Toni  u Veljača 04, 2018, 18:51:43
Lava sta ti je taj vunderliht. Ja cu kupit kad dojden kad ovi sta vozu bemveje nisu zainteresirani. Posto ide?Stavi sa strane.
Ti imaš MRA i ne možeš to staviti na Ponycu

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tibertov

Citat: JZ  u Veljača 04, 2018, 18:28:54
To sam mu ja i govorio...ali oce BMW :bzvz: :belj:

Zato me nekad boli kad kaze da nema love za alpe...jer kao ne radi na platformi :misli: :moto2:

Nekad u zivotu nemos imat i ovce i novce...svatko zna svoje prioritete i zelje... :vino:
Ide on na alpe ove godine i to s nama [emoji23]

Toni

Jel a smi li se ic u alpe cuvami a da nije bemvejac motor? Ja bi rado otisa buden li doma . Da me ne bi cekali previse?
Nije mi nista.

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 04, 2018, 18:27:25
...ti mene godinama zoves unproforac, plavi sljem i slicno
Ništa slično  :finger: Unproforac i to je to..i nije uvredljivo ..za razliku kad ti mene etiketiraš svađalicom  :butt:

Brate mili reci nešt konkretno..a znam da si mogao sinoć reći nešto na tu temu..znam da jesi..jer znam da kad si nakon godina muke i odricanja uspio nekak kupiti svoju hondicu..i nisi odmah mogao kupiti opremu..nego si se vozio u čemu god .. i znam jako dobro tu situaciju jer sam je proživljavao i sam prije 15-ak god.
Al ne..ti opet u unprofor stilu i usput se mene okrzneš  :P
..puno se priča..malo se kaže..padaju flaše s naše stalaže  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: tibertov  u Veljača 04, 2018, 18:57:14
Ide on na alpe ove godine i to s nama [emoji23]
Jeble vas Alpe, idem ako ćemo spavat u šatoru, imam jedan iz Lidla...a ne, ne...iz Jyska :smijeh: