BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

iviccaa

Bitno je da ima duct tape - to ce mu pomoci.  :)

JZ

Evo ga...izvukao se iz blata....
Kupujem polovnu kacigu

Mrki

Ali otpao mu ducktape..

Špoki

Ovo je budaletina a ne vonabetina :smijeh: :ebudale:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zare

Zašto, ako je lik uživao, ako je njegov motor i ako si ga je sam kupio, zašto ne  :thumbup:

tibertov

Kupio mu ga je punac [emoji51]

Patak

Citat: zare  u Veljača 21, 2018, 21:47:23
Zašto, ako je lik uživao, ako je njegov motor i ako si ga je sam kupio, zašto ne  :thumbup:

Baš tako :thumbup:!

A na nama ostaje da se smijemo ti biserima :smijeh: Pardon, sprdamo :P

Suki

Citat: Bagy  u Veljača 21, 2018, 09:58:27
Vonabetina!  ;)

...lajkam sliku :thumbup:

Citat: fatboy  u Veljača 21, 2018, 10:01:54
to je u redu...čovjek išao i probao, bar zna šta može a šta ne... :)

...točno :thumbup:. I meni se desilo da mi se prednji kotač zblokiro od blata i lišća. U sred šume morao skidati prednji blatobran kako bih mogao očistiti i krenuti dalje :gimme5:.
Ne kužim što kog ima bolit qurac za to :thumbdown: i komentirat u smislu budaletina, vonabetina, vonabić... :puke:.
Vozite se ljudi di hoćete i kako hoćete s onim što imate i uživajte :thumbup: :gimme5:, ali ostavite i druge da uživaju pa makar se kaljali ko svinje u blatu i uništavali svoje motore i opremu. Što kog boli kuki.

Citat: zare  u Veljača 21, 2018, 21:47:23
Zašto, ako je lik uživao, ako je njegov motor i ako si ga je sam kupio, zašto ne  :thumbup:

Potpisujem i pečatiram :thumbup:. Bravo zare :bravo:.
:moto2:

098 9232180

Patak

Citat: Suki  u Veljača 21, 2018, 22:00:09
...lajkam sliku :thumbup:

...točno :thumbup:. I meni se desilo da mi se prednji kotač zblokiro od blata i lišća. U sred šume morao skidati prednji blatobran kako bih mogao očistiti i krenuti dalje :gimme5:.
Ne kužim što kog ima bolit qurac za to :thumbdown: i komentirat u smislu budaletina, vonabetina, vonabić... :puke:.
Vozite se ljudi di hoćete i kako hoćete s onim što imate i uživajte :thumbup: :gimme5:, ali ostavite i druge da uživaju pa makar se kaljali ko svinje u blatu i uništavali svoje motore i opremu. Što kog boli kuki.

Potpisujem i pečatiram :thumbup:. Bravo zare :bravo:.

Vrlo jednostavno. Zna se za što je koji motor te koliko je sposoban i što može.

Vidiš što lik nije bio pametniji npr. ko ti i stavio samo lijepe slike s vožnje i svi bi lajkali :P

Bagy

Ajd, onda jedna lijepa sličica. Al, nije GS...  ;) Ovo ja zovem uživanjem!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

fatboy

Suki, podsjeti me da tebe i Zareta odvedem na pivu!  :beer:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zare  u Veljača 21, 2018, 21:47:23
Zašto, ako je lik uživao, ako je njegov motor i ako si ga je sam kupio, zašto ne  :thumbup:

Lik je uživao samo ako nije njegov motor... Ne znam koji je to gušt - istresti 160 iljada i onda motorčinu zakapati do kardana u prvo šumi?
mob: 095/573-6874

zare

Citat: Bagy  u Veljača 22, 2018, 07:36:28
Lik je uživao samo ako nije njegov motor... Ne znam koji je to gušt - istresti 160 iljada i onda motorčinu zakapati do kardana u prvo šumi?
Viš svatko gleda na motor drugacije  :thumbup:
Volim motore i svoj motor, al za mene je to u konacnici samo komad željeza

gianni

Citat: zare  u Veljača 22, 2018, 07:43:29
Viš svatko gleda na motor drugacije  :thumbup:
Volim motore i svoj motor, al za mene je to u konacnici samo komad željeza
Tak je frende :thumbup:
Nakon svih ovih godina vise se pamte voznje i putovanja, motori su prolazni  ...
Volim sve motore :)