BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

fatboy

Mrak su oba...budimo iskreni! Jedino mi je S draži jer izgleda "normalnije"... :)

iviccaa

Citat: sasaa  u Ožujak 14, 2018, 09:18:59
Nije bas ni S1000R igracka  :ooda:
Ma nije naravno, ali K mi izgleda mocnije.
[emoji106]

Ćoso

Jučer sam sjeo na GSA...Ljudi, to je stvarno stvarno jedan komad motora (saznao da je moj napravljen u ponedjeljak)...Evo GS i GSA

Bagy

Citat: Ćoso  u Ožujak 14, 2018, 11:33:35
Jučer sam sjeo na GSA...Ljudi, to je stvarno stvarno jedan komad motora (saznao da je moj napravljen u ponedjeljak)...Evo GS i GSA

Bogami moćno!  :thumbup: Nadam se da za motore ne vrijedi ona "monday car" kvaliteta!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zander

Izgoreces dok dodje pa ce ti biti ko da si kupio trotinet....! :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Na GSA stavili oznaku GS...Pazi direktore da ti ne isporuče K ili RT model :smijeh: ;)

gianni

K 1200 R mi je jedan od posebnijih motora pogotovo vizualno, iako ima svoje mušice.


tibertov

U ponedjeljak...ne znam jel pametno takav motor opće preuzet  :smijeh:

fatboy

Citat: Osy  u Ožujak 14, 2018, 11:47:55
Na GSA stavili oznaku GS...Pazi direktore da ti ne isporuče K ili RT model :smijeh: ;)

Ponovno u školu!! Nema A nigdje na motoru...Adventure se zna razlika vizualna i to je to... :belj: :belj: :belj:

zander

Sakrili to A da nerviraju Osyja...znaju ko se prima na A!!!! :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Ožujak 14, 2018, 13:14:07
Sakrili to A da nerviraju Osyja...znaju ko se prima na A!!!! :buahaha: :buahaha:
:smijeh: :thumbup:

Danijel 23

Nova generacija boxser motora 1250 ccm...............





JZ

Prekrasno izgleda  :-* :)
Kupujem polovnu kacigu

sasaa

Citat: Danijel 23  u Ožujak 15, 2018, 21:09:02
Nova generacija boxser motora 1250 ccm...............



Koliko kljusadi ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

JZ

Znati će se tek 2019g. Za sad su to samo špekulacije. ...čak mislim da ova slika pripada sadašnjem boxeru. Tj 99% sam siguran da je to slika od sadašnjeg boxera.
Kupujem polovnu kacigu