BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

fatboy

Fakat kaze "airhead"...dugokosi, sjebo si informaciju...no, to je i dalje njbolja generacija GSa... :thumbup:

Osy

Citat: fatboy  u Svibanj 03, 2018, 20:22:03
Fakat kaze "airhead"...dugokosi, sjebo si informaciju...no, to je i dalje njbolja generacija GSa... :thumbup:
S obzirom da moj sad ima 46000 km, ima još vremena do tada :) ;)

Ponti

Citat: Osy  u Svibanj 03, 2018, 20:35:20
S obzirom da moj sad ima 46000 km, ima još vremena do tada :) ;)

Prodaj to dok još možeš nešto uvatiti, kada budeš imao 60 tkm ostaje tvoj zauvijek  :buahaha:
Pitaj Zandera, prodavao je svoga godinu dana i jedva ga utopio za male pare :smijeh:

I naravno onda imaš samo dva izbora, somara ili gold wing :)

tibertov

Kaj napravit ako vam se pokvari prekidač na nogari...


keko

Citat: Osy  u Svibanj 03, 2018, 19:46:27
Idemo dalje...kako nisam bio zadovoljan svjetlima, pogotovo kad ga podignem, onda mi se ne sviđa jačina dugog svjetla, eto bubica se upravo ponovio :ooda:
Na slikama se ne vidi tolika razlika, ali za vikend ću se voziti po mraku pa ćemo vidjeti...






A zakaj nisi išao na LED žarulje ili Xenon, razlika je drastična (bio bi full "ispunjen" svjetlom). Mislim i da su ti Osram laser jače od ovih kaj si ti kupio.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

cisco

Citat: keko  u Svibanj 03, 2018, 21:22:05
A zakaj nisi išao na LED žarulje ili Xenon, razlika je drastična (bio bi full "ispunjen" svjetlom). Mislim i da su ti Osram laser jače od ovih kaj si ti kupio.


pa neče previše da ulaže u motor...ipak sad več gleda Triumpha.... :)
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

tibertov


Danijel 23

Ovo je pravo svijetlo-farovi za GSove, što je bitno oni su homologirani i brigate za sve..a k tome naš ih kolega radi.




Suki

Koliko si Osy platio te Osram žarulje?
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: keko  u Svibanj 03, 2018, 21:22:05
A zakaj nisi išao na LED žarulje ili Xenon, razlika je drastična (bio bi full "ispunjen" svjetlom). Mislim i da su ti Osram laser jače od ovih kaj si ti kupio.
Pitanje da li bi to canbus akceptirao...i za ovo sam se bojao, iako je prodavač rekao da neće biti problema.
Postotak vožnje po noći je jako mali( samo kad moram) tako da je ovo sasvim dobro :thumbup:

Patak

Citat: Danijel 23  u Svibanj 03, 2018, 21:49:36
Ovo je pravo svijetlo-farovi za GSove, što je bitno oni su homologirani i brigate za sve..a k tome naš ih kolega radi.



Je, upravu si :thumbup:. Samo si zaboravio napisati cijenu :smijeh: te uzeći u obzir da ih većina servisira doma ovo je za njih previše.

Osy

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 22:09:36
Koliko si Osy platio te Osram žarulje?
300 kuna sve zajedno s tim da su sve u paru, odnosno po dvije

Patak

Citat: tibertov  u Svibanj 03, 2018, 21:37:01


Si ti ozbiljan, ne misliš li valjd to kinesko sranje stavljati na motor :-\? Sve ima svoje granice ali ovo :samaranje:

tibertov

Ne, meni motor mora biti originalni kakav je...

Danijel 23

Citat: Patak  u Svibanj 03, 2018, 22:13:15
Je, upravu si :thumbup:. Samo si zaboravio napisati cijenu :smijeh: te uzeći u obzir da ih većina servisira doma ovo je za njih previše.
Kolko para tolko muzike.