BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso




Da ne bude samo ona usporedba krava/gsa


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Suki

Ćoso ovo crveno je Honda :) :smijeh: :-*.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Di je Honda???
Onakva bedra   :want: a vi gubite vrijeme na okolne stvari...

Suki

Citat: fatboy  u Svibanj 23, 2018, 16:41:37
Di je Honda???
Onakva bedra   :want: a vi gubite vrijeme na okolne stvari...
Honda je stvarna, bedra su napravljena u PSu :).
:moto2:

098 9232180

Ćoso


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Trenutno mi taj drugar boravi u Parizu, ali mi je pre neki dan ispricao neverovatnu pricu....
Naime kupio je NOV Bmw GS Rallly , svetlo plavi i sve kao super.....ali cudno se ponasa u voznji....ode kod njih u Deltu i oni mu kazu da je sve u redu.....kako je uporan i iskusan bmwas, on krene u istragu svog motora i utvrdi da su mu zbice na oba tocka otpustene i da zato felna bacaka i tako to....
Reklamira on to u Deltu, ali tamo ga ponovo oduvaju jer oni sa zbicama imaju pojma koliko i o sazvezdjima Betelgeza (zvezda mntamo daleko mnooooooogo veca od Sunca)....
On nadje u Beogradu coveka koji je zanat izucio kod nekog amerikanca koji je expert za slaganje zbica svetski poznat, i taj lik mu da potvrdu da je to to...
Onda sa time ode u BMW i tek tada mu aktiviraju garanciju da dobije potpuno nove felne i sada je sve u redu!!!!


P.S. Slicne problema imao i Dr Dare neki od vas ga znaju sa svojom Ymahom Super tenere 1200....cak je kupio i set za dotezanje zbica i tako to
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Svibanj 24, 2018, 11:47:01
Trenutno mi taj drugar boravi u Parizu, ali mi je pre neki dan ispricao neverovatnu pricu....
Naime kupio je NOV Bmw GS Rallly , svetlo plavi i sve kao super.....ali cudno se ponasa u voznji....ode kod njih u Deltu i oni mu kazu da je sve u redu.....kako je uporan i iskusan bmwas, on krene u istragu svog motora i utvrdi da su mu zbice na oba tocka otpustene i da zato felna bacaka i tako to....
Reklamira on to u Deltu, ali tamo ga ponovo oduvaju jer oni sa zbicama imaju pojma koliko i o sazvezdjima Betelgeza (zvezda mntamo daleko mnooooooogo veca od Sunca)....
On nadje u Beogradu coveka koji je zanat izucio kod nekog amerikanca koji je expert za slaganje zbica svetski poznat, i taj lik mu da potvrdu da je to to...
Onda sa time ode u BMW i tek tada mu aktiviraju garanciju da dobije potpuno nove felne i sada je sve u redu!!!!

Jel se ne mogu te žbice stegnuti? Čemu onda žbice ako se ne mogu naštelovati?

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 24, 2018, 11:50:33
Jel se ne mogu te žbice stegnuti? Čemu onda žbice ako se ne mogu naštelovati?
..mogu naravno..al danas u HR nema 5 ljudi koji znaju naštelati žbice ..bilo na biciklu ili motoru
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: zorro  u Svibanj 24, 2018, 12:02:36
..mogu naravno..al danas u HR nema 5 ljudi koji znaju naštelati žbice ..bilo na biciklu ili motoru

Tacno tako...mali broj ljudi to zna i ume...plus alat ...nekad sam terao MB i momak je na moje oci sklopio felmu pleo zice i stelovao tocak na nekoj masini i kad je sve zavrsio tocak se okretao kao po liniji.....a svaku zbicu je srafio na neku meru....zajebano to uraditi do zla boga....

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: zander  u Svibanj 24, 2018, 12:40:47
Tacno tako...mali broj ljudi to zna i ume...plus alat ...nekad sam terao MB i momak je na moje oci sklopio felmu pleo zice i stelovao tocak na nekoj masini i kad je sve zavrsio tocak se okretao kao po liniji.....a svaku zbicu je srafio na neku meru....zajebano to uraditi do zla boga....
..jako jako zajeban posao..mora se paziti da žice ne povuku felgu u elipsu/jaje..a isto tako i da ne ode u osmicu. Najgore od svega je to što te stvari znaju raditi uglavnom stariji ljudi..koji polako izumiru, a ja osobno ne znam ni jednog mladog dečka, majstora koji bi to znao uraditi.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Jedan nice sunset, makar bio i GS na fotki!  ;)
mob: 095/573-6874

zander

Kada se Dex bude vratio iz Pariza raspitacu se za detalje i objaviti ime coveka koji je majstor za to.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Milanezi

Mile zvani Djunta. Čovek je jako pedantan i zna posao.
Upoznaću te sa njim, možda i tebi zatreba oko žica :))

zander

Citat: Milanezi  u Svibanj 24, 2018, 13:23:31
Mile zvani Djunta. Čovek je jako pedantan i zna posao.
Upoznaću te sa njim, možda i tebi zatreba oko žica :))

O cao!!! :thumbup: Hvala za info a jeste spominjao neki cudan nadimak.
Jezik pregrizo!!!! :tongue:
OPENMINDED PEOPLE WANTED