BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

sasaa

Citat: Ponti  u Lipanj 15, 2018, 19:27:15
To je motor za moju ženu. Za mene nije. Ja sam kao komarac pokraj njega. U mjestu mi je teško manevrirati njime.
U vožnji nema problema. Ide on dolje do ruba gume kao i strom. Mjenjač mu je savršen, kočnica nije puno bolja od mog stroma, jedino manje ponire na kočenju od moga. Šusa nema ni u dynamic modu, kroz Sloveniju nas je uhvatila kiša i promjenim ja mod u road, ne ide. Tako sam vozio i po kiši u dynamic modu.... obična cesta, ne autoput. Ono kod pretjecanja šlepera i autobusa nema vjetra da te zaleluja, ali ni kod mog stroma nema tog udara, a na malom sam morao ugraditi fork brace da bi barem malo popravio tu stvar.

A i još mi je kako Zorro kaže mač u srcu i strom sa svojim šusom mi je sjeo kao šamar budali. Jedino moram poraditi na sicu, srediti da bude udobniji. Nije meni strom toliko neudoban, koliko je gs ustvari udoban.
Jednostavno mi je prevelik. Možda za 10 godina kada budem penzioner .... ali i tada običan gs, ne adventure. Naravno, ako poprave kvalitetu :)

Ovo sve kako si napisao, je meni bio feeling kad sam sa Tracera9 sjeo na GS-a.

GS nije najbolji ni najbrzi... ali je jako dobra kombinacija svega.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Danijel 23


Dinko

Citat: Danijel 23  u Lipanj 16, 2018, 22:50:38
Jel to Beli?  :misli:

A ne - ne - Beli je ipak gospon u (najboljim) godinama - za njega samo ekskluziva - nikakve reli fore!


Ponti

Znam ja što je ... na putu po Aziji je vidio toliko gs-ova da mu je dosta više omalovažavanja :buahaha:

Patak

Citat: sasaa  u Lipanj 16, 2018, 02:02:37

GS nije najbolji ni najbrzi... ali je jako dobra kombinacija svega.

Čini mi se... da kvaliteta BMW-a ne prati pouzdanost?

sasaa

Citat: Patak  u Lipanj 17, 2018, 01:14:38
Čini mi se... da kvaliteta BMW-a ne prati pouzdanost?

Posto imam nekih iskustva s BMWom , mogu samo rec da postprodajna podrska ne prati taj "premium" image kakav zele odrzat. (Konkretno pricam za auto program).

Posto se tih motora jako puno prodaje, i koliko je popularan toliko je i omrazen (nesto kao Golf u autosvijetu), naravno da se ocekuje da je bezgresna sveta krava i svaki problem je jako forumski popracen.
Ali kao i sve ostalo, daleko je to od savrsenog i bez mana, ali je isto tako proizvod koji se stalno unapredjuje i razvija.

Za sad, moj GS/LC 12,500km, vozim ga svakako, i nisam imao nikakvih problema. Kad se sta raspe, napisem... bez brige.



Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Koje su pločice u GSA originalne...organic ili sintared?

Ponti

Citat: tibertov  u Lipanj 18, 2018, 14:15:31
Koje su pločice u GSA originalne...organic ili sintared?

BMW ... a i ti svašta pitaš  :buahaha:

tibertov

Mogu mi ga popuškat sa bmw znakom  :ebudale:

Suki

Citat: tibertov  u Lipanj 18, 2018, 14:21:58
Mogu mi ga popuškat sa bmw znakom  :ebudale:
Pitaj digića što kaže na to :).
:moto2:

098 9232180

tibertov

On ce dat odgovor u Haiku poeziji [emoji28]

Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 18, 2018, 14:15:31
Koje su pločice u GSA originalne...organic ili sintared?
Brembo by BMW. Ak si židov vrati se na kravu somaru!  :belj:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Lipanj 18, 2018, 16:43:55
Brembo by BMW. Ak si židov vrati se na kravu somaru!  :belj:

:smijeh: :buahaha:

Ponti

... mijenjam za KTM 1290 ili Ducati multistradu  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Kažem ja da ne ide i nitko mi ne vjeruje :smijeh:


https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/bmw-r1200-gs-adventure-2018-pdv-ne-placa-se-prepis-oglas-25792991