BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Ajde hoću par fotki ispred kuće motora i tebe, motora i maličke ..... uhhh i ja sam se načekao čekajući tvoj motor  :)

Ćoso

Jutros se (valjda je) odvozilo zadnjih 20 km tako da bude 6000 km, pa ga onda trebaju oprati,pregledati,odjaviti,...onda ga ja tek preuzimam i riješavam ostatak papirologije (a kako dolaze vatreni možda će to biti malo sporije)...javim se slikom

Ponti

Citat: Ćoso  u Srpanj 16, 2018, 11:06:43
Jutros se (valjda je) odvozilo zadnjih 20 km tako da bude 6000 km, pa ga onda trebaju oprati,pregledati,odjaviti,...onda ga ja tek preuzimam i riješavam ostatak papirologije (a kako dolaze vatreni možda će to biti malo sporije)...javim se slikom

Samo polako .... ako čekam od proljeća, mogu čekati i do večeras  :)

Bagy

To će nekako ovako izgledati...  ;)
mob: 095/573-6874

Ćoso

Šuti, a kako je tek meni [emoji15]

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 16, 2018, 11:09:22
To će nekako ovako izgledati...  ;)

Neće, ovo je smješak s nestrpljenjem.
Čekam smješak s brigom  :buahaha:

Patak

...Čeh zapao na prvom usponu....Uglavnom otjerao motor ubrdo...Veće govno nisam vozio :-\

Ponti

Citat: Patak  u Srpanj 16, 2018, 11:20:22
...Čeh zapao na prvom usponu....Uglavnom otjerao motor ubrdo...Veće govno nisam vozio :-\

:smijeh: :smijeh:

Nije to motor za takve stvari, to je gelande-strasse, s tim da gelande kod njega znači makadam, bijeli put i tome slično. Nikakva šuma nije u planu. :)

zander

sa celavim gumama ko i svaki drugi motor...narocito ya sumu....staviti kramponke pa da vicis kako sikce...ko guja ljuta....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Patak

Da pojasnimo,,, čovjek nam je došao u goste, putuje po balkanu i trebao je samo proći dionicu do 1.5 km do Planinarskog doma...Ponti kao što se i vidi iz priloženog, cesta nije šuma nego makadam, lagani :buahaha:

Ponti

Citat: Patak  u Srpanj 16, 2018, 11:56:56
Da pojasnimo,,, čovjek nam je došao u goste, putuje po balkanu i trebao je samo proći dionicu do 1.5 km do Planinarskog doma...Ponti kao što se i vidi iz priloženog, cesta nije šuma nego makadam, lagani :buahaha:

Pa, kako onda nije uspio proći? Očito je problem u njemu vozaču. Niti strom nije motor za šumu, ali svaki makadam i uspon i nizbrdo sam prošao bez A.

Patak

Nisam slikao ali dosta je veliki uspon te takvih ima par, makadam tj. šljunak je sitan tako da motor propada...Ali sam ga uspio dotjerati gore ;), ono što velim čim sjednem gubim kontrolu nad motorom (prednji kotač baca vamo tamo) stanem i gas...zadnji kraj proklizuje baca lijevo desno...Neugodno, hebeš GS :bzvz:

Patak

Citat: gianni  u Srpanj 16, 2018, 12:36:36
Patak mjesas kruske i jabuke ;)
Ovo je jedan od najpouzdanijih GSova, i taj motor nije namjenjen za enGuro.
Za to ti imas adekvatan stroj i uzivaj :)
Vozac je ipak najbitniji faktor.
Mi bumo softali i dalje, a na asfaltu smo ipak 95 postotaka :ooda:

U mehaniku ne ulazim, provjerena je :smijeh: :thumbup:

Ma on je došao se družiti, mislim piti al za malo je motor ostao parkiran 2 danan na cesti :smijeh:
:blato:

Bagy

Malo preveć hdr-a, al ajd komad je u pitanju!  ;)
mob: 095/573-6874

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED