BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Ćoso  u Listopad 31, 2018, 11:14:13
Užas...Dobiješ ih za 95 kuna i daš negativnu ocijenu koja njega jaaaako boli. Nemoj to raditi više (možda jedno dijete nije dobilo ručak zato)

Tako je ... nisam to Sukiju oprostio.
Lako njemu dati negativnu iz udobne fotelje, a zbog toga je možda cijelo selo u kazni tipa: nema riže mjesec dana  :smijeh:

gogs


Suki

Citat: Ponti  u Listopad 31, 2018, 12:57:43
Tako je ... nisam to Sukiju oprostio.
Lako njemu dati negativnu iz udobne fotelje, a zbog toga je možda cijelo selo u kazni tipa: nema riže mjesec dana  :smijeh:
...ne dira to Sukija previše :bzvz:...više sam se nanervriro što mi maglenke stoje 1cm uvučene više nego što sam planirao, jer sam nosače napravio po dimenzijama kakve su trebale biti, nego što će neko biti mjesec dana u samici ili crknit od gladi :bzvz:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Listopad 31, 2018, 13:26:15
...ne dira to Sukija previše :bzvz:...više sam se nanervriro što mi maglenke stoje 1cm uvučene više nego što sam planirao, jer sam nosače napravio po dimenzijama kakve su trebale biti, nego što će neko biti mjesec dana u samici ili crknit od gladi :bzvz:.

Tipični državni službenik


:buahaha: :buahaha:

gogs

Citat: gianni  u Listopad 31, 2018, 09:12:12
Ove je godine u Italiji prodano
5500 GS/A 1200
3000 Africa 1000
440 Strom 1000
Postotak prodanih  gejsova u dojcland bolje da i ne spominjemo .
Treba li jos nesto dodati ili obrazložiti :smijeh:

Koliko je agolac dosadan s kardanima toliko si ti s stromom   :P

Vidim ja da se svak češe tamo gdje ga svrbi.  :tongue:


Danijel 23

Citat: Ponti  u Listopad 31, 2018, 13:39:12
Tipični državni službenik


:buahaha: :buahaha:
Dođe vojni invalid na burzu da traži posao.
Službenik: koliko ste invalidni i što bi mogli radit?
Vojnik: pa nemam noge, lijeve ruke i nemam jaja. Mogao bi radit neki uredski posao.
Službenik: ok, možemo vam ponudit posao kod nas u uredu....urudžbeni.
Vojnik: Super! Kad mogu počet radit!?
Službenik: Pa već sutra, radno vrijeme je od 8-16h, a vi dođite u 10h.
Vojnik: Zašto u 10h? Pa radno vrijeme je od 8h
Službenik: Gospodine, ovo vam je državna služba! Mi čohamo jaja do 10h, a pošto vi njih nemate onda dođite u 10h. 
:kava:

Suki

Citat: Ponti  u Listopad 31, 2018, 13:39:12
Tipični državni službenik


:buahaha: :buahaha:
Javni :), ali isti dik. Iako ne vidim što bi to trebalo značit?! ili ti misliš reći kako su privatnici socijalno osjetljivi za druge?! :smijeh:
Nisu osjetljivi ni za ljude koji kod njih rade, od čijih ruku žive i on i njegovih 17 naraštaja, a kamoli za nekog na drugom kraju svijeta :belj:.

Citat: Danijel 23  u Listopad 31, 2018, 15:10:48
Dođe vojni invalid na burzu da traži posao.
Službenik: koliko ste invalidni i što bi mogli radit?
Vojnik: pa nemam noge, lijeve ruke i nemam jaja. Mogao bi radit neki uredski posao.
Službenik: ok, možemo vam ponudit posao kod nas u uredu....urudžbeni.
Vojnik: Super! Kad mogu počet radit!?
Službenik: Pa već sutra, radno vrijeme je od 8-16h, a vi dođite u 10h.
Vojnik: Zašto u 10h? Pa radno vrijeme je od 8h
Službenik: Gospodine, ovo vam je državna služba! Mi čohamo jaja do 10h, a pošto vi njih nemate onda dođite u 10h. 


Znaš kako se kaže, u svakom vicu ima malo istine :). Zato i svi oni vicevi o Bosancima, policajcima, plavušama itd...s tim što u ovom vicu ima puno istine. Rekao bi da sva ona priča o neradu, uhljebljivanju, korupciji i ostalom o kojemu se priča po medijima i među svijetom (ljudima) je samo manji dio (djelić) onoga što tamo je :thumbdown: :thumbdown:. Čisto grebuckanje po površini.
:moto2:

098 9232180

gogs

Citat: gianni  u Listopad 31, 2018, 15:53:39
iznosim statistiku.
Gdje sam ja to napisao da Strom ne valja , kad nas vec usporedujes?
Nis me ne svrbi.

Gdje sam ja napisao da si ti rekao da ne valja?

Svrbi te svrbi.

gogs

Citat: gianni  u Listopad 31, 2018, 16:01:38
Ufff ako je tako, moram kupiti jednog sto prije :smijeh:

Nebi se zayebao, bum ti ja posudio ako treba  ;)

Ponti

Citat: Suki  u Listopad 31, 2018, 15:35:28
Javni :), ali isti dik. Iako ne vidim što bi to trebalo značit?! ili ti misliš reći kako su privatnici socijalno osjetljivi za druge?! :smijeh:
Nisu osjetljivi ni za ljude koji kod njih rade, od čijih ruku žive i on i njegovih 17 naraštaja, a kamoli za nekog na drugom kraju svijeta :belj:.
......

Pazi, ako privatniku radnik završi mjesec dana u samici ili crkne, on je u problemu jer ostaje bez radnika.
U istoj situaciji državnog službenika boli kiki. Razumiješ razliku?

Uostalom, pola života boj bijem s Vješticom koja je to isto samo u lokalnoj samoupravi. Državni, javni i ini službenici i namještenici bi sistem trebali na neki način popravljati, u najmanju ruku učiniti ga jednostavnijim u zakonskim okvirima, a događa se to da se ti ljudi uljuljuškaju u svom poslu i postanu dio tog sporog i neučinkovitog sistema. Nemoj misliti da govorim o tebi, govorim o situaciji. Npr. u svom obrtu sam sezonac i kao takav 2 puta godišnje moram na socijalno prijava i odjava zdravstvenog. Svaki puta moram donijeti kopiju osobne. Imaju mojih 40 fucking kopija, majku im nabijem. Ali ne, svaki puta treba kopija i s time da je najbliža kopiraonica 4km od njihovog ureda.
Zar nije dosta pokazati osobnu ili ajde kopiju donijeti jednom i to je to. A takvih glupih situacija je milijun.
S pečatom obrta ili firme je još veći šou. Pečat kao više ne treba, ali treba za sve :smijeh:
Dobro, ja sam se pomirio sa situacijom da nam je uprava u rangu Venecuele, pa se čak više ni ne ljutim, samo onda nema mjesta čuđenju što svi bježe van države i što će za 30 godina ovo biti država penzionera bez novca za penzije.

Suki

:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

majko božija sad si i mene povuka da se obrušim na državne službe.

dođem u hitnu s ženom nekidan jer ima upalu pluća, čekamo prvo 2 sata na trijažu, onda posli trijaže još 2 sata da uđeš kod doktorice, onda 2 sata da naprave nalaze, pa 2 sata da ih ona očita...
nežalim se na to znači svaka im čast,imaju pun kurac posla i svakavih ljdi koji tamo dolaze i sve to rješe.
nego na kraju da mi nalaz na kojem piše da zahtjeva XY antibiotik, e sad ona na nalazu zahtjeva taj antibiotik ali mi ne može dati uputnicu za njega ,zapravo pečat na njoj s kojim idem u apoteku.
nego sad s tom uputnicom bez pečata idem čekati u ambulantu da mi je pečatira. nakon 2 sata u ambulanti pitan sestru jel ona može meni sad odbiti dati taj antibiotik kad je već njezin pečat ključan tu ili ??
kaže ona NE ako je doktorica tako napisala onda vam ga moram i dati samo ona nema ovlasti za izdavanje ljekova jer je to hitni prijem.
jadan bože,dođe ti da se raniš koliko su takvi sustavi glupi
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Bagy

Ne isplati se ni raniti, opet moraš čekat na red!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

tibertov

Ne znam kaj vi tu drmite bezveze...pa pare otvaraju sva vrata [emoji16]

iviccaa

Citat: tibertov  u Listopad 31, 2018, 19:28:34
Ne znam kaj vi tu drmite bezveze...pa pare otvaraju sva vrata [emoji16]
A je ti komentar... dobro te zorro kategorizirao. [emoji16]