BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

A ti si u toj njemackoj izgubio ironicni humor...nisi gledao monty pythona [emoji16]


Ma da je ovo kaj sam ja napisao istina [emoji57]

iviccaa

Ma nisam izgubio smisao za humor, ali ne volim to ruganje prema sirotinji.
Jos ste jadnog Ćosu ismijali, a covjek je tako super napisao.

Nazalost pare otvaraju mnoga vrata, ali sta ako nemas para? [emoji53]

tibertov

Ne kuzim, kaj je to Ćoso napisao? Nisam se ja sprdao sa sirotinjom kaj ti je...to je ironija.

Ako nemaš para ili veze onda čekaš red, pa krepaš dok čekaš. To ti je istina. Ljudi cekaju magnetnu 3 god...ako imas vezu ili pare sutra dolazis na red, bilo kod privatnika ili u bolnici...to znas i sam.

tibertov

To neće niti jedna žena reć [emoji16]

iviccaa

Citat: tibertov  u Listopad 31, 2018, 20:09:49
Ne kuzim, kaj je to Ćoso napisao? Nisam se ja sprdao sa sirotinjom kaj ti je...to je ironija.

Ako nemaš para ili veze onda čekaš red, pa krepaš dok čekaš. To ti je istina. Ljudi cekaju magnetnu 3 god...ako imas vezu ili pare sutra dolazis na red, bilo kod privatnika ili u bolnici...to znas i sam.
Ma pretpostavljam da nisi, ali tekst jako lose prenosi ironiju tako da se svasta moze skuzit. Pogotovo onaj tko je "pogodjen" napisanim.
Ja srecom nisam, ali sam empatican (kao Ćoso), pa to sve uzimam k srcu. [emoji6][emoji481]

Ponti

Citat: tibertov  u Listopad 31, 2018, 20:09:49
Ne kuzim, kaj je to Ćoso napisao? Nisam se ja sprdao sa sirotinjom kaj ti je...to je ironija.

Ako nemaš para ili veze onda čekaš red, pa krepaš dok čekaš. To ti je istina. Ljudi cekaju magnetnu 3 god...ako imas vezu ili pare sutra dolazis na red, bilo kod privatnika ili u bolnici...to znas i sam.

Je, je ... rugaš se s nama sirotinjom na stromovima  :smijeh:

tibertov

Ajd u kuki [emoji16][emoji16]

Ponti


Ćoso

*ebo vas Ćoso...Što me spominjete u kontekstu Sukijevih maglenki...ja imam bolje [emoji23]

gogs

Citat: gianni  u Listopad 31, 2018, 20:13:28
Ali ti imas somaru, a vecina kaze da je malisa bolji...tak da fala ti na ponudi :-*
A morao sam opet ...:smijeh:

:smijeh:

Nije ni mališa loš, o starom modelu bi se jos i dalo raspravljati koji je bolji o novom modelu ne.

zorro

Citat: gogs  u Studeni 01, 2018, 07:29:40
:smijeh:

Nije ni mališa loš, o starom modelu bi se jos i dalo raspravljati koji je bolji o novom modelu ne.
...hahahaha..evo jos jedan neuspjeli pokusaj posipanja pepelom [emoji14]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: zorro  u Studeni 01, 2018, 11:17:31
...hahahaha..evo jos jedan neuspjeli pokusaj posipanja pepelom [emoji14]

Poslano prekoku*ca
Ne kužim što je Gogs krivo rekao  :beer:

gogs

Citat: zorro  u Studeni 01, 2018, 11:17:31
...hahahaha..evo jos jedan neuspjeli pokusaj posipanja pepelom [emoji14]

Poslano prekoku*ca

:bzvz: 
Nema posipanja....i dalje sam na strani starog mališe.  Ako gledamo između ta dva motora. 100.000km je on meni radio ko urica....nikad ništa, nikakvi magneti, korpe, cukanja...toči gorivo
i ulje  :) i goni.
Novi je nova tehnologija i nema ih smisla uspoređivati.

zorro

Koliko god je sad nova tehnologija primjenjena na novoj somari..toliko je i na novoj kenji..pa kak je onda sad odjednom bolja somara.
Znaci ak je stara kenja bila bolja od somare..i sad su je jos poboljsali novom tehnologijom..logicno je da je i dalje bolja kenja [emoji1787]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: zare  u Studeni 01, 2018, 11:44:20
Ne kužim što je Gogs krivo rekao  [emoji481]
Ne kuzis ti puno toga

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: