BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zare

Pa naravno da je i nova kenja bolja od nove somare, zašto misliš da je to upitno  :gimme5:
Zato ću kupiti čim skupim lovu GS 1250 s digitalnim ekranom

zorro

Ja sam svoju somaru 2005. g. s 65000 km. prodao za 5300 €
I ti si svoju kenju negdje u to vrijeme prodao..i jos neki koje su bile 2005-2006 god. Koliko se dobijalo za njih ???

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

A sad ozbiljno da napišem
Nagovarao kolegu koji vozi velikog Dragstara i putuje sa ženom dosta da kupi staru somaru, probao dvije i poslao me u kurac
Jedna je bila od Saše dečka koji ima servis u SK, Moto 13, ostavio svoj motor na servisu i vozso se cijeli dan, veli što jes jes ide ko blesava, tu joj skida kapu, veli to je sirova snaga koja nije dobo upakirana
Čak mi je i Saša rekao poslije vožnje ove moje da se vozi ko bicikl u odnosu na staru, a ide bolje od nje

zare

Kenju sam prodao 2015 s cca 55 tkm, dobio sam 30 tkn, ostali su tražili više, al mene nije jebalo par sto eura

gogs

Citat: zorro  u Studeni 01, 2018, 12:02:44
Koliko god je sad nova tehnologija primjenjena na novoj somari..toliko je i na novoj kenji..pa kak je onda sad odjednom bolja somara.
Znaci ak je stara kenja bila bolja od somare..i sad su je jos poboljsali novom tehnologijom..logicno je da je i dalje bolja kenja [emoji1787]

Poslano prekoku*ca

Hmmm....možda si i u pravu. Vrijeme će pokazati....kao šta i je kod starog modela  ;)  :beer:




zorro

Stara somara je imala problem.sa korpom..tu se nema sta rec..uprav zbog te snage i bezobrazluka Suzukija koji to nije nikad priznao..sto se tice magneta imala je i kenja i somara problema..al to je opet bilo kako kome..npr. ni osy ni ja nismo imali te probleme a obojica imali skoro 70000
Al sve argumente smo vec davno i milion puta elabolirali..tak da..ne vrijedi vise [emoji30]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zare  u Studeni 01, 2018, 12:10:34
Zato ću kupiti čim skupim lovu za GS 1250 s digitalnim ekranom

I ja....i to onaj bijeli HP  :want:

gogs

Citat: zorro  u Studeni 01, 2018, 12:26:40
i..tak da..ne vrijedi vise [emoji30]

Poslano prekoku*ca

:beer:  :gimme5:

zare

Citat: gianni  u Studeni 01, 2018, 12:34:59
GTL 1600  :thumbup:
Gejsa svaki papak voza :smijeh:
I to mi je želja  :ooda:
A ako će biti GS nema veze i sad sam papak
vozim Stroma  :)

fatboy

Zorro je cista ljevica, al kad dođe do somare ode u ekstremnu desnicu... :smijeh:

zubakis

Citat: zare  u Studeni 01, 2018, 12:22:17
Kenju sam prodao 2015 s cca 55 tkm, dobio sam 30 tkn, ostali su tražili više, al mene nije jebalo par sto eura
Tvoja kenja je prominila jos jednog vlasnika nakon sta si je proda. I opet zavrsila u moga prijatelja. Radi jos uvik ko urica [emoji106] [emoji41] [emoji123]

zare

Drago mi za čuti, što sad vozi momak koji je uzeo od mene

zubakis

Citat: zare  u Studeni 01, 2018, 12:51:24
Drago mi za čuti, što sad vozi momak koji je uzeo od mene
Tmaxa. [emoji23] [emoji23]
Njegova ekipa je prodala motore pa se nije ima s kim vozit. Igrom slucaja zavrsija je u mog dobrog prijatelja. Kaze mi prijatelj kupija san stroma aj dodji vidit. Ja dosa u garazu ono tvoj [emoji23] [emoji23]

zare

T maxa je vozio i prije stroma  :misli:

zare

A Toni koji mu je dogovarao kupnju, još vozi GSa