BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Bagy  u Studeni 10, 2018, 08:43:12
Ravna Podravina, rođen u Pitomači a živim u Đurđevcu (Picok city)... Toliko je ravna da moram u Slavoniju do Požege vidjeti zavoja!  :smijeh:

Ma ne to .... nego me zanima kako to da čitaš dalmacijadanas.hr, a ja dalmatinac to ne čitam  :smijeh:

Mrki

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2018, 13:04:16
Ma ne to .... nego me zanima kako to da čitaš dalmacijadanas.hr, a ja dalmatinac to ne čitam  :smijeh:
Kada ti nisi Dalmatinac..

Joke

Hebote otvorim V strom forum kad ono nista o Vstromu nega samo kako bmw nevalja. A krvitiisusove ko vas tirada ga kupujete. Kupujte somare kenje itd. to su vrhunski motori, ja ga vozio i znam a sad vozim gsa i kazem da je 4 puta bolji od kenjeMeni je smisnokako se palite kao klinci i pljucate po motoru ili serviseru a u biti to je samo put da se posjeti psikijatar i njemu se zalit zastoonaj barba kupuje gsa tonista ne valja itd itd. Eto toliko od mene 😘
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Stjepko

A štas ovo natrkeljo Kapetane,tikrvis

Mrki

Pa kada se ovi sa BMW-ima ne gase kako je to najbolji motor.. brate mili mozak popiše više.. moraš kontru udariti.. :)

Ali šta ćemo s njima kada nemaju svoj forum, moramo ih trpiti :)

Ponti

Onaj drlog od auspuha presao toliko bez problema. Kaze vlasnik samo nedaj mehanicaru da puno prcka... ulje i filteri i nista cackati. [emoji23]





Osy

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2018, 14:09:38
Onaj drlog od auspuha presao toliko bez problema. Kaze vlasnik samo nedaj mehanicaru da puno prcka... ulje i filteri i nista cackati. [emoji23]





Eto ga na, o ćemu ja pričam...a Mrki se ljuti :tongue: :smijeh:

Ponti

Citat: Osy  u Studeni 10, 2018, 14:25:36
Eto ga na, o ćemu ja pričam...a Mrki se ljuti :tongue: :smijeh:
Al to ne vrijedi za tvoj motor.... samo prvi vlasnik moze prijeci toliko [emoji23][emoji23]

Osy

 :smijeh: Gledam tablicu, odakle je uopće lik?

Bagy

Citat: Joke  u Studeni 10, 2018, 13:44:23
Hebote otvorim V strom forum kad ono nista o Vstromu nega samo kako bmw nevalja. A krvitiisusove ko vas tirada ga kupujete. Kupujte somare kenje itd. to su vrhunski motori, ja ga vozio i znam a sad vozim gsa i kazem da je 4 puta bolji od kenjeMeni je smisnokako se palite kao klinci i pljucate po motoru ili serviseru a u biti to je samo put da se posjeti psikijatar i njemu se zalit zastoonaj barba kupuje gsa tonista ne valja itd itd. Eto toliko od mene 😘

Pa i mora bit 4 puta bolji. Toliko je i skuplji...  ;)
mob: 095/573-6874

Joke

Citat: Stjepko  u Studeni 10, 2018, 13:49:23
A štas ovo natrkeljo Kapetane,tikrvis
Ma Siri nesto šteka pa moran rucno a to mi je tesko.
Morat cu dat otkaz Siri.
Lose ona to meni tipka
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Joke

Citat: Mrki  u Studeni 10, 2018, 13:50:11
Pa kada se ovi sa BMW-ima ne gase kako je to najbolji motor.. brate mili mozak popiše više.. moraš kontru udariti.. :)

Ali šta ćemo s njima kada nemaju svoj forum, moramo ih trpiti :)
I ne samo trpiti nego cete sada skupljati za kardanpopravke jer koliko drkeljate o kardanu bio bi red da i pripomognete s kojom kunicom za svaki slucaj ako nedaj boze kardan puknuca da se ima da covik ne ceka dugo
samo gatate ajde malo pozitive pa osnujte stednju za bmw 😘
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Ponti

Citat: Osy  u Studeni 10, 2018, 14:48:41
:smijeh: Gledam tablicu, odakle je uopće lik?
Australija

Suki

Citat: gianni  u Studeni 10, 2018, 15:52:33
Neki laju kako ne valja :bzvz:, neki gonjaju :blato: :moto2:
Vazda je tako...
Lepo :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Mrki  u Studeni 10, 2018, 13:50:11
Pa kada se ovi sa BMW-ima ne gase kako je to najbolji motor.. brate mili mozak popiše više.. moraš kontru udariti.. :)

Ali šta ćemo s njima kada nemaju svoj forum, moramo ih trpiti :)

:buahaha: :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain