BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 27, 2018, 12:15:02
Imam još fore, ne brini..Ionako sam stao s "farkling-om" (još namontirati (baš je u BMW-u) nešto već kupljene opreme i to je to)
ja jednostavno ne želim biti više ni dana na forumu na kojem neko ima više farklinga neg ti ..ak to ne rješiš što prije .."skidam" se  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 27, 2018, 12:19:30
ja jednostavno ne želim biti više ni dana na forumu na kojem neko ima više farklinga neg ti ..ak to ne rješiš što prije .."skidam" se  :bzvz:
Ne brini se...Sada montiram umjesto top case-a Ana-Marijinu čizmicu :-)

keko

Citat: Ćoso  u Studeni 27, 2018, 12:25:03
Ne brini se...Sada montiram umjesto top case-a Ana-Marijinu čizmicu :-)
..bogme Ime, ti si u problemu ak ti Malička stavi čizmicu za Sv. Nikolu  :misli: treba to napuniti  :)

..poklonima, da ne bi ovi bezobraznici sa foruma krivo shvatili  :tongue:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Coso jel stiglo osvetljenje za GSA?
Denali i ostalo....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Studeni 27, 2018, 22:39:05
Coso jel stiglo osvetljenje za GSA?
Denali i ostalo....
Nije gotovo. Sve stiglo, motor u BMW-u,...čekam


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

Saxi

Vanredna kontrola kardana i da vide da ne pisaju viljuške i da provere točkove da se nisu zbice opustile i da još poslušaju bregastu i to je to [emoji39]

Suki

Citat: Saxi  u Studeni 28, 2018, 00:33:58
Vanredna kontrola kardana i da vide da ne pisaju viljuške i da provere točkove da se nisu zbice opustile i da još poslušaju bregastu i to je to [emoji39]
Ništa vanredno, sve je to obavezni redovni kontrolni servis svaka 2 mjeseca :ooda: :) po onom starom njemačkom principu:"Bolje spriječiti nego liječiti" :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Saxi  u Studeni 28, 2018, 00:33:58
Vanredna kontrola kardana i da vide da ne pisaju viljuške i da provere točkove da se nisu zbice opustile i da još poslušaju bregastu i to je to [emoji39]
Jok. Samo ugradnja dodatne opreme


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

zander

E moj direktore, toliko si ugradjivao opreme da sam nema nikog za ovu turu gadgeta.. ;).srecom ti je BMW servis :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Gledam nešto slike i naletim na "onog" Australca (ako se dobro sjećam djed mu je poklonio kuću koju je on prodao i otišao na đir po svijetu sa Stromom)


Evo malo još malo ostalih



Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Super fotke! Onu s ofcama sam i osobno doživio!  :ooda: A ona prva - jel spizdio s motora ili on to tako parkira?  :smijeh:
mob: 095/573-6874

keko

Citat: Bagy  u Studeni 29, 2018, 07:38:20
Super fotke! Onu s ofcama sam i osobno doživio!  :ooda: A ona prva - jel spizdio s motora ili on to tako parkira?  :smijeh:
..parking Bagy, parking  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Vrlo inspirativne fotke ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

...na svakoj slici (osim prve) Touratech oprema :). JA sam prošle godine kupiJo sve Touratech opremu ;). Sve kofere, nosače, zaštite..itd, itd :ooda:. Nisam imao nikakvih problema :).

:smijeh: :smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180