BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Di se ulje slilo.... :bzvz:
Meni između nogu kad je vidim  bome bi joj rado dao da imene tak jaši!  :)

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Ne valja .... nije crveni  :smijeh:

Ćoso




Evo



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Citat: Ćoso  u Siječanj 20, 2019, 23:20:02


Evo



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Pravi si advenčr. Za potrebe slikanja si se spustija sa asfalta..... 20 cm [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ćoso

Citat: zubakis  u Siječanj 21, 2019, 08:16:40
Pravi si advenčr. Za potrebe slikanja si se spustija sa asfalta..... 20 cm [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Svršenstvo...kaj da je mašinu slago g. Isaac Merrit Singer iz tvrtke  www.singer.com ..... :misli:












Ponti

Citat: Danijel 23  u Siječanj 21, 2019, 08:58:10
Svršenstvo...kaj da je mašinu slago g. Isaac Merrit Singer iz tvrtke  www.singer.com ..... :misli:


Znaš li, šta kažu, čuo - načuo ...  troši li 1250 ulje kao mašine prije?

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 21, 2019, 09:57:12
Znaš li, šta kažu, čuo - načuo ...  troši li 1250 ulje kao mašine prije?
Ne znam, fakat.

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 21, 2019, 09:57:12
Znaš li, šta kažu, čuo - načuo ...  troši li 1250 ulje kao mašine prije?
Pa rano je još, tek su prve narudžbe krenule...Erik iz Slovenije je naručio ali je na čeki

Danijel 23

Citat: Osy  u Siječanj 21, 2019, 10:39:41
Pa rano je još, tek su prve narudžbe krenule...Erik iz Slovenije je naručio ali je na čeki
Nije rano. Sve se zna i motori su iztestirani, ali još nema takve informacije ili je ta informacija nebitna!

zander

Zvao sam drugara pre neki dan koji radi u Delti....kaze da je razlika izmedju novog gsa 1250 u odnosu na vodenjaru ista ako ne i veca ako se uporedi razlika vazdusara i vodenjara.....

To vazdusara i vodenjara sam osetio licno, :thumbup: tako da mislim da me ne laze ....mada necu menjati moj motorcic sigurno jos neko vreme tj par godina.....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Siječanj 21, 2019, 10:51:04
Zvao sam drugara pre neki dan koji radi u Delti....kaze da je razlika izmedju novog gsa 1250 u odnosu na vodenjaru ista ako ne i veca ako se uporedi razlika vazdusara i vodenjara.....

To vazdusara i vodenjara sam osetio licno, :thumbup: tako da mislim da me ne laze ....mada necu menjati moj motorcic sigurno jos neko vreme tj par godina.....

Šta tepaš onom svom bageru da je motočrić  :buahaha:

zander

Pa da!!!! :ooda:

Sta te briga kako ja tepam moj motorcic?  :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED