BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 10:24:04
Da lakše ostaneš bez noge :)
Ruke...A ne, to je već odrađeno


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 10:24:04
Da lakše ostaneš bez noge :)
Citat: Ćoso  u Siječanj 26, 2019, 11:08:20
Ruke...A ne, to je već odrađeno

..evo ih..pure  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 10:24:04
Da lakše ostaneš bez noge :)
Da..baš kao što nakon svake super moto utrke netko ostane bez noge...i nakon GP utrke pola ih ostane bez koljena ..neki čak i bez lakta  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Je da.. Enduro krava od 250kila i super moto se mogu voziti istim stilom :D

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 11:23:53
Je da.. Enduro krava od 250kila i super moto se mogu voziti istim stilom :D
pa momci voze super moto s KTM 990 koji je min. 200 kg. tak da ..nisu uopće bitne te stvari koje ti misliš
Probaj,,uči se..na križanjima..na kratkim serpentinama zavojima spuštati nogu..ali štoviše naprijed prema prednjem kotaču.
Pa kad malo skontaš,,nakon god.-dvije javi dojmove
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Svaka čast tebi ali meni to ne treba..
Meni je moja brzina kojom prolazim zavoje sasvim dostatna, tako ne želim riskirati ozljedu da bi prošao zavoj 5-10km/h brže..

Saxi

Ne radi se tu o brzini od nego o adrenalinu the naravno ne treba preterivati pa umesto u talasu zadivoljstva, zatalasati se u nekom sancu ili livadi.

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 11:32:42
Svaka čast tebi ali meni to ne treba..
Meni je moja brzina kojom prolazim zavoje sasvim dostatna, tako ne želim riskirati ozljedu da bi prošao zavoj 5-10km/h brže..
opet krivo shvataš..ne radi se proći krivinu brže..nego sigurnije
Koliko je ljudi samo pljusnulo na križanjima sa 5-10 kmh
ja ti velim da samo probavaš (ne sa suvozačem, nego kad si solo) pa sam dođi do zaključka..ne treba meni čast ni od tebe ni od nikog, Samo argumenti..probaj pa pričaj  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Ako padneš sa 5-10km po meni razlog može biti ili da ti se motor ugasi ili vanjski utjecaj (pijesak, ulje..) tako da ja mislim da postavljanje noge pod motor od 250kg nije baš najpametnije.. ali jbg ja vozim 3g tek, možda i nisam upravu ali ne želim ni pokušavati.. tko voli neka izvoli, ja neću ni pokušavati, ako krene padati sa 5km/h ja ću gledati da izvučem nogu, a on neka padne, tko ga jbe to je samo lim i plastika..

zorro

noga će ti prije ostat pod motorom kad je držiš na fuziću i kreneš padati na bok,,nema šanse da uspiješ izvuč i odskočit od motora
a puštanje noge nije to kak ti misliš stavljanje noge pod motor..nego od motora ..i kad motor pada na bok ta noga ti je oslonac s kojom odskačeš s motora.
Sve te to iskustvo nauči..ima vremena..vidjet ćeš  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2019, 11:56:18
noga će ti prije ostat pod motorom kad je držiš na fuziću i kreneš padati na bok,,nema šanse da uspiješ izvuč i odskočit od motora
a puštanje noge nije to kak ti misliš stavljanje noge pod motor..nego od motora ..i kad motor pada na bok ta noga ti je oslonac s kojom odskačeš s motora.
Sve te to iskustvo nauči..ima vremena..vidjet ćeš  :)

Točno tako, noga se izbacuje baš da motor po njoj ne padne.
Tako sam ja na snijegu vozio i kad je tresnuo ja ostao na nogama  :smijeh: :smijeh:

Mrki

Sve to stoji, ali jednostavno odlučiš da nećeš padati i nemaš tih problema  :bzvz:

fatboy

Ako si ti u fajn brzini sa izbacenom nogom prema napred, a padnes iz bilokojeg razloga, jos stoji volan koji te moze sjebat, a nije lose biti razgiban kao balerina ako se noga zaustavi usput, a ti odes dalje... :-X
Nemam pojma zasto izbacuju nogu, ali vjerujem da je nesto sa centrom teze i balansom...sumnjam da je to radi cuvanja noge... :misli:
Cuvat ju mozes jedino doma u fotelji...

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 14:48:41
Sve to stoji, ali jednostavno odlučiš da nećeš padati i nemaš tih problema  :bzvz:
:buahaha: :ebudale: :smijeh:
moš jedino odlučit da neš vozit motor više  :bzvz:.. a ostale odluke prepusti sudbini koja iako rijetko..al katkad pita iskustvo  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Pitali su i Rossija zašto izbacuje nogu prije ulaska u zavoj, pa im nije mogao konkretno objasniti..pa je na internetu bilo isprdavanja na svakom mjestu.
Pa kad su skeptici probali..i vidi vraga..to više nije sramota izbaciti nogu prije i čak u prvom djelu zavoja..dapače..pa sad svaka šuša tak vozi iak ni sam sebi ne zna objasnit zašto..al eto..lakše i sigurnije se vozi..
Tak da..mudraci moji dragi..vozite kak vam najboljše paše..ne morate mene uvjeravati da ovo što vam ja govorim nije dobro.
ima ona dobra od valjka: ..moraš prvo puzati..da bi znao hodati ....
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: