BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Mrki

Tebe kada bi netko uspio uvjeriti u nešto kontra tvog mišljenja mislim da bi se dogodio kozmički poremećaj i cijeli vidljivi i nevidljivi svemir bi imlodirao :)

Danijel 23

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2019, 15:05:38
Pitali su i Rossija zašto izbacuje nogu prije ulaska u zavoj, pa im nije mogao konkretno objasniti..pa je na internetu bilo isprdavanja na svakom mjestu.
Pa kad su skeptici probali..i vidi vraga..to više nije sramota izbaciti nogu prije i čak u prvom djelu zavoja..dapače..pa sad svaka šuša tak vozi iak ni sam sebi ne zna objasnit zašto..al eto..lakše i sigurnije se vozi..
Tak da..mudraci moji dragi..vozite kak vam najboljše paše..ne morate mene uvjeravati da ovo što vam ja govorim nije dobro.
ima ona dobra od valjka: ..moraš prvo puzati..da bi znao hodati ....
Izbacivanje noge....pa to je ski fora i funkcionira!

fatboy

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 15:30:23
Tebe kada bi netko uspio uvjeriti u nešto kontra tvog mišljenja mislim da bi se dogodio kozmički poremećaj i cijeli vidljivi i nevidljivi svemir bi imlodirao :)

;)

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2019, 15:30:23
Tebe kada bi netko uspio uvjeriti u nešto kontra tvog mišljenja mislim da bi se dogodio kozmički poremećaj i cijeli vidljivi i nevidljivi svemir bi imlodirao :)
Naravno da može..al nikako npr. ti i ovaj što ti namiguje
Poštujem svačija iskustva i ako želim naučiti nešto il ću pratiti..pitati..a zasigurno se neću praviti pametan sa teorijama koje si ti i Fat tu počeli bacati
To kao da ja tebi idem pametovati kako i na koji način se penjati na odašiljače..znači jednostavno se neću dovoditi u situaciju da ti nešto pametujem kao što ti meni znaš pametovati u nekim stvarima di ti mogu biti profesor..tak da..počni respektirat malo starije i nečija iskustva pa će ti bi lakše u životu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

a o Fatovoj već milion puta dokazanoj ljubomori..ili jednostavno ne prihvaćanju nećega ..ne znam kak bi to nazvao  :huh: da ja npr. znam bolje od njega..to su već i vrapci na granama primjetili i otpjevali  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Poučen prijašnjim iskustvima vidim kuda ovo vodi.. ajd bok [emoji481]

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2019, 15:05:38
Pitali su i Rossija zašto izbacuje nogu prije ulaska u zavoj, pa im nije mogao konkretno objasniti..pa je na internetu bilo isprdavanja na svakom mjestu.
Pa kad su skeptici probali..i vidi vraga..to više nije sramota izbaciti nogu prije i čak u prvom djelu zavoja..dapače..pa sad svaka šuša tak vozi iak ni sam sebi ne zna objasnit zašto..al eto..lakše i sigurnije se vozi..
Tak da..mudraci moji dragi..vozite kak vam najboljše paše..ne morate mene uvjeravati da ovo što vam ja govorim nije dobro.
ima ona dobra od valjka: ..moraš prvo puzati..da bi znao hodati ....

Razlika je izbacivanje noge na cross, enduro ili supermoto motorima i ovo što je Rossi prvi počeo raditi. Kod supermota je noga vani u samom zavoju, a kod motogp vozača noga je vani na onim jakim kočenjima prije zavoja dok je u samom zavoju na fuzasteru, tj. na mjestu. I da, kod motogp-a ta noga vani je u funkciji neke stabilnosti, čak je bila teorija da stvara neki mali otpor pri kočenju. Dok je kod supermota ono o čemu smo pričali, da skočiš i motor ne poklopi nogu pri padu.
I ta noga vani je dobra stvar, ma tko što mislio. ;)

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2019, 16:06:55
Razlika je izbacivanje noge na cross, enduro ili supermoto motorima i ovo što je Rossi prvi počeo raditi. Kod supermota je noga vani u samom zavoju, a kod motogp vozača noga je vani na onim jakim kočenjima prije zavoja dok je u samom zavoju na fuzasteru, tj. na mjestu. I da, kod motogp-a ta noga vani je u funkciji neke stabilnosti, čak je bila teorija da stvara neki mali otpor pri kočenju. Dok je kod supermota ono o čemu smo pričali, da skočiš i motor ne poklopi nogu pri padu.
I ta noga vani je dobra stvar, ma tko što mislio. ;)
:thumbup: i kod ženske kad je noga raširena.....DOBRO JE!  :)

VUCIBATINA

Citat: Danijel 23  u Siječanj 26, 2019, 16:09:38
:thumbup: i kod ženske kad je noga raširena.....DOBRO JE!  :)


najpametniji zaključak teme!   :beer:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ponti

Citat: Danijel 23  u Siječanj 26, 2019, 16:09:38
:thumbup: i kod ženske kad je noga raširena.....DOBRO JE!  :)

Nemaš pojma, s guza je najslađe ... onda može biti i Monica Beluci i Merlin Monroe, zavisi od boje kose, jel    :smijeh: :smijeh:

Danijel 23

Zorro, de objasi kako se najbolje šinja!

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


zorro

izbacivanje noge vanka..i to kod supermoto motora,,endura..cross..isključivo se radi zbog boljeg balansa i "pipanja" hajmo reć granice naginjanja.
ok..u svakom slučaju je i bolje zbog pada motora na nogu..al to nije primarna stvar nit sam se na nju referirao na početku,,neg je Merki zapeo za to.
..i naravno..ovaj testni vozač na fotki koju sam komentirao ..i ja smo glupani i šarlatani..al Mrki i Fat su uvijek u pravu..e sad što tu negativnu lopticu na kraju pokušavaju usmjeriti ka meni..to sam već navikao.
:bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Ipak je najvažnije da srednja noga iskoči...
098 737 604

zorro

Citat: Grba  u Siječanj 26, 2019, 16:20:42
Ipak je najvažnije da srednja noga iskoči...
gle..ja se slažem  :thumbup: ..al ne znam oćel se i s tim složiti ova dva uvik kontra mudraca  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Polako Zorro...popij nesto... :beer:

Moja ljubomora?!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: