BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Špoki

Mene ovo podsjeća na toster,skupi Bmw toster,garantiram da će nešt riknut :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Kako mu nije žao tako bacati motor.  :huh:
Uza svu zaštitu ne sviđaju mi se ti stršeći cilindri. Šta bi falilo da je GS sa dva redna ili  dva u V cilindra, ma i 4 cilindra kao na XR-u. Tjeraju tu neku nepraktičnu priču i ne odustaju nikako.

Bagy

mob: 095/573-6874

zander

Ti rollbarovi sa obe strane ukupno imaju sigurno 15kg ...i tezak motor i sve ostalo....a ovo je obican mali GS ....kako li je sa GSA 1250....videcemio na sajmu koji je krajem februara valjda u Beogradu....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Malo podjebavamo (prehladna cesta za jeb***)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Bumo...za koji dan. :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Stjepko

1150 Adventure  :-* vrhunski stroj

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy


Saxi

Ćoso ne znam odakle ih vadis ali su odlične, ne menjaj dobavljača [emoji16]

Suki

...ne kužim one bisere koji utjeraju motor u more, ili se vozaju po plaži kroz morsku vodu :huh:...eventualno ako se radi o sponzorskom motoru u reklamne svrhe onda nema beda :).
:moto2:

098 9232180

zander

Ma sve je to foto montaza  :buahaha: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: Suki  u Veljača 14, 2019, 09:27:37
...ne kužim one bisere koji utjeraju motor u more, ili se vozaju po plaži kroz morsku vodu :huh:...eventualno ako se radi o sponzorskom motoru u reklamne svrhe onda nema beda :).
Slažem se. Vjerojatno se radi o likovima koje stvarno boli briga za motor ili je na testu, pa izmišljaju "wanna be advenčure fore" ili za potrebe fotografiranja...Ma svašta se nađe na webu...Neki dan čak vidio lika s bijelim stromom kako prelazi rijeku  :ooda:

Suki

Citat: Ćoso  u Veljača 14, 2019, 09:41:47
Slažem se. Vjerojatno se radi o likovima koje stvarno boli briga za motor ili je na testu, pa izmišljaju "wanna be advenčure fore" ili za potrebe fotografiranja...Ma svašta se nađe na webu...Neki dan čak vidio lika s bijelim stromom kako prelazi rijeku  :ooda:
[/b]

...to je bio samo prelazak u pokušaju :)...zableso se u šipražje ko tele u šarena vrata :buahaha:...
:moto2:

098 9232180