2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

fatboy

Ne komplicirajte! Pol godine unaprijed je daleko, ali red je shvatit da pravila igre du tamo takva i basta! Odriskirajte to love, uplatite, a ako se nesto u meduvremenu izvrne - jbg, ne dao Bog veceg zla... :thumbup:

Sta bi da vas dopadne dijelit sobu sa slavoncima?! Dali bi jos 250 kn da to izbjegnete... :smijeh: :smijeh:

Ajmo, prijave, zivlje malo, ne komplicirajte zivot! Vlada nas dosta jebe, nemojte da imamo iste fore i za ovakva druzenja... :samaranje:

the bond

...slavna artiljerija stiže na cilj...

zubakis

Citat: fatboy  u Prosinac 31, 2018, 16:45:33
Ne komplicirajte! Pol godine unaprijed je daleko, ali red je shvatit da pravila igre du tamo takva i basta! Odriskirajte to love, uplatite, a ako se nesto u meduvremenu izvrne - jbg, ne dao Bog veceg zla...

Sta bi da vas dopadne dijelit sobu sa slavoncima?! Dali bi jos 250 kn da to izbjegnete... :smijeh: :smijeh:

Ajmo, prijave, zivlje malo, ne komplicirajte zivot! Vlada nas dosta jebe, nemojte da imamo iste fore i za ovakva druzenja... :samaranje:
Podapisujem.

zubakis


Suki

Citat: fatboy  u Siječanj 04, 2019, 14:51:59
Andrej, ajde stavi kod mene u apartman kao četvrtog, Mario iz Karlovca.
...pa kud si baš njega našo?!..on je baš dobar dečko ;), miran, povučen, pristojan...jbg, ne može čovjek uvijek imati sreće u životu :huh:
:moto2:

098 9232180

fatboy

A gle, ako si ti ljubomoran, uvijek ga možeš staviti sa frendom Zizuom, a ti dođi k meni... :))

agolac

Ne zaboravite i da svaki apartman ima pomoćni ležaj za petu osobu pa tko voli može i u petero.  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: gianni  u Siječanj 04, 2019, 16:06:38
Ako treba izbacite mene, i bacite me u nemilost sa plesacicama :)
Sve cu izdrazati za dobrobit zajednice ;)
Samo da razjasnim. To sa plesacicama san uzeja zdravo za gotovo. Ako ustanovim tamo da je to neka zajebancija, Bettyce moram ti napomenit da sam duplo veci od tebe

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Black Betty

Ma ne beri brigu Zubakis,ja sam tamo da ti omogučum ugodan vikend
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Siječanj 04, 2019, 20:17:00
Ma ne beri brigu Zubakis,ja sam tamo da ti omogučum ugodan vikend
Toga me i straj

keko

Citat: Black Betty  u Siječanj 04, 2019, 20:17:00
Ma ne beri brigu Zubakis,ja sam tamo da ti omogučum ugodan vikend
Citat: zubakis  u Siječanj 04, 2019, 20:24:22
Toga me i straj
..samo mu ne okreći leđa i sve bu dobro  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Ovo počinje ličiti na internacionalni V-Strom susret


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

damjandugi

Ako to misliš na mene.Prije se nisam prijavio jer sam čekao plan rada 2019.Sad je došao i evo i mene. :thumbup:
Taman direkt iz nočne na put  :moto2:
prema :sunce: :sunce: :sunce:
:beer: :beer:

zubakis

Citat: Saxi  u Siječanj 05, 2019, 11:33:32
Evo da prijavim da dolazi i nas nekoliko iz Srbije, samo da se prebrojimo i nadjemo žrtvu za uplatu avansa, nama sve odgovara, što jeftinije i što više u sobi da nas je, uz mogućnost da krevet delim sa nekim zgodnim mladim devojkama koje ne hrču i ne zvocaju, ali fino stenju i uzdišu
Fatboy mi nekako najvise odgovara ovom opisu