2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Mrki

Tema za prijave očišćena, sve nevezano za prijave, majice i ostalo preseljeno ovdje..  :kava:


zander

Postovane kolege, na putu prema Medulinu spavacu na teritoriji Novog Vinodolskog i posle toga pravo u Medulin...praveci orijentacionu rutu nasao sam divane serpentine severno od Opatije i taj put ide ka jugu i silazi na magistralu ispod Opatije....da li je to dobar izbor ili .... :thumbup:

Takodje dvoumim se od Labina ima neki lokalni putevi ili direkno ka jugu pa isto tako ocekujem dobru voznju...samo koja varijanta?

Hvala :thumbup: :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare

Ići preko Učke ili po plominki  :misli:
zajebana odluka

zubakis

Citat: zare  u Travanj 25, 2019, 17:22:06
Ići preko Učke ili po plominki  :misli:
zajebana odluka
Ja Ču Plominku

zander

Sad vidim Ucka je iznad Opatije a Plomin juzno...a Zare sto je to komplikovano zbog uskog puta klizavog sta li? Guzve ili ...?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: zander  u Travanj 25, 2019, 17:46:12
Sad vidim Ucka je iznad Opatije a Plomin juzno...a Zare sto je to komplikovano zbog uskog puta klizavog sta li? Guzve ili ...?

Vjerojatno misli da su obje ceste zanimljive...ja samo mislim da je ova preko Ucke vjerojatno prljavija... :kava:

zander

Sigurno nema plasticnih kesa ko kod mene....pre neki dan vetar mi nabacio kesu na cevke od auspuha jos smrdi sve od toga...a ne bih strugao ni sa cim...bem ti bogca uzas...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Travanj 25, 2019, 17:46:12
Sad vidim Ucka je iznad Opatije a Plomin juzno...a Zare sto je to komplikovano zbog uskog puta klizavog sta li? Guzve ili ...?

Plominka :thumbup:, jedna od najboljih moto cesta u zemlji...... samo prekratka  :huh:


https://www.youtube.com/results?search_query=plominka

zubakis

Citat: zander  u Travanj 25, 2019, 17:46:12
Sad vidim Ucka je iznad Opatije a Plomin juzno...a Zare sto je to komplikovano zbog uskog puta klizavog sta li? Guzve ili ...?
Ma oce ti rec da su obe dobre pa da je teska odluka.
Ja cu ic tzv. Plominkom. Meni osobno draža. Voziš uz more i ima na kraju lipi vidikovac (googlaj hotel Flanona) di staju bajkeri.



BTW di je ovaj Betica, necu mu ja ovde odrađivat domačinski posal. Nek se on znoji.

zander

Upravo zbog svega sto cujem ovde i onoga sto sam istrazivao do sada, ostavio sam za taj dan samo 200km da stignem u kamp....a vreme ako posluzi onda ce biti super pokusati i Ucku i Plominku...usvojio gradivo svakako...videcemo sta ce biti.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Citat: zubakis  u Travanj 25, 2019, 18:05:20
Ma oce ti rec da su obe dobre pa da je teska odluka.
Ja cu ic tzv. Plominkom. Meni osobno draža. Voziš uz more i ima na kraju lipi vidikovac (googlaj hotel Flanona) di staju bajkeri.



BTW di je ovaj Betica, necu mu ja ovde odrađivat domačinski posal. Nek se on znoji.

Šta se dereš bem te...
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

E sad uvako,jel me pratite?!!??

Oni koji idu obalom moja topla preporuka je da idu sve uz more,kad dođete u Opatiju ,spustite se uz more pa ide lijepa sinergija zavoja,đireva,okuka itd,itd...
Cesta je dobra i asfalt je u relativno dobrom stanju,mada moram napomenut da je Istarski asfalt poprilični "gladak",vozite sa oprezom ....

U Raši vam je kamera i tuda po ograničenju
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Ako neko dolazi kroz centralnu Istru ,mogu mu isto preporučit rutu....
Prepostavka je majka zajeba

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED