2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Black Betty

Ima kampova sa mobil kučama i nešto bungalova,na taj način bi bili svi raspršeni,al mogu i to razvidit
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: tibertov  u Listopad 11, 2018, 14:14:25
Izgleda kao napustena kuca. Ja nisam za to. Hebem ga ja da u cijeloj Istri nema hotela...Pa jel mora bit uz more il na moru?
Misliš, da ti poskok ne uđe u gaće :)

keko

..bio prošli produženi vikend u Medulinu, 3 noćenja sa doručkom i večerom  1100 kn po osobi, probaj tamo pitati
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bobi

Moj Betty, opet ces upast u ... kao i 2014-te...

tibertov

Ma boli me briga za poskoka, nego nismo vise dica da idemo u šatore spavat i to jos u napustenoj kuci...Mislim vidim da se Betty trudi, svaka cast, ali po meni treba gledat iskljucivo hotel...Ljudi dolaze sa zenama, i zele donekle komociju, a ne da idem preko 2 brda u poljski wc . Ja mislim da je problem kaj Betty trazi hotel po Istri za male pare radi ljudi koji nisu pri novcima a imaju zelju doci...zna se da to ne ide, Istra i mala cijena.

Vec

Citat: tibertov  u Listopad 11, 2018, 14:24:38
Ma boli me briga za poskoka, nego nismo vise dica da idemo u šatore spavat i to jos u napustenoj kuci...Mislim vidim da se Betty trudi, svaka cast, ali po meni treba gledat iskljucivo hotel...Ljudi dolaze sa zenama, i zele donekle komociju, a ne da idem preko 2 brda u poljski wc . Ja mislim da je problem kaj Betty trazi hotel po Istri za male pare radi ljudi koji nisu pri novcima a imaju zelju doci...zna se da to ne ide, Istra i mala cijena.

Ide van sezone ali u Istri je sezona cijele godine.. Kad bi okvirno bio susret, ja sam često poslovno po istri i znam ljudi dolje da okvirno pitam..

Ponti

Uvijek možemo u Velu Luku za male pare  :smijeh: :smijeh:

Osy

Evo čim se spomene susret odmah najviše online ikada :)
Znači, sve nas extra zanima gdje ćemo završit ;)

Špoki

Citat: Ponti  u Listopad 11, 2018, 14:40:03
Uvijek možemo u Velu Luku za male pare  :smijeh: :smijeh:
Može vela Luka :sunce: , ja sam za :thumbup: Ali, ajd da vidimo što će bit s Istrom :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Tako je ,unas sezona cijele godine al sad nazvao prijatelja u jedan Medulinski kamp i bude se nešto izvrtilo,doduše kamp je zaista NUDO :)
Prepostavka je majka zajeba

Toni

Citat: Black Betty  u Listopad 11, 2018, 14:52:38
Tako je ,unas sezona cijele godine al sad nazvao prijatelja u jedan Medulinski kamp i bude se nešto izvrtilo,doduše kamp je zaista NUDO :)
Daj lokaciju. Ako i dođen tamo cu bit!😎
Nije mi nista.

Suki

Citat: Black Betty  u Listopad 11, 2018, 14:52:38
Tako je ,unas sezona cijele godine al sad nazvao prijatelja u jedan Medulinski kamp i bude se nešto izvrtilo,doduše kamp je zaista MUDO :)

...kaki mudo? Šta?!
:moto2:

098 9232180

zubakis

Kakve mimozice. A kao fol sve neki adventureri.

Black Betty

Citat: zubakis  u Listopad 11, 2018, 16:30:30
Kakve mimozice. A kao fol sve neki adventureri.

Uza mi riječ iz usta,adventure motori a svi nešta finjaka,da se ne uprljaju ajme meni meni joj....
Prepostavka je majka zajeba

tibertov

Pa da ja idem sam bolio bi me floksan za sve...mogao bih spavat i pod vedrim nebom, ne bi mi trebao ni tuš ...tako da ovi koji idu sami samo tu serkaju...zanima me što kažu oni koji dolaze sa ženama...