2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

keko

Citat: zubakis  u Studeni 13, 2018, 11:49:29
Skinija san sekundarne leptire sa stroma. Jel ih moram vracat nazad?
..ne samo to, moraš ga i opiturat u bilo  :tongue:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 13, 2018, 11:32:05
Ajde objasni mi zašto sam naivan. Ako IB ne želi...ne mora..šta sprečava ljude da se druže.

Na ovom forumu ih nitko ne sprećava  :thumbup: ..dok na naci srednjaku.. evo sami ste sad vidjeli tko razdvaja ljude
Nema nitko ništa protiv onih ljudi tamo..dapače..večina ih je i ovdje na forumu. Problem je jedino u IB-u Hicu.. Čimpanzi i DadiKA ..oni su jedini koji su razjebali forum..misleći time razjebati i ljude..prijateljstva..kolegstva..tu su se grdo zajebali pa sad lagano umiru u agoniji.  :finger:
A svi oni koji su kao fol ostali dobri s navedenim šupcima..i kraj zdravih očiju nisu vidjeli što se dešavalo prije godinu dana..nit sad vide što su i kakvi su oni..ostavljam njima na dušu  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: zubakis  u Studeni 13, 2018, 11:49:29
Skinija san sekundarne leptire sa stroma. Jel ih moram vracat nazad?

Uz obaveznu video dokumentaciju i bar dva svjedoka, bez rakije!!  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Mrki

A šta ću ja jadan, meni skinuti leptiri prije nego što sam ga kupio.. i nemam ih..
Fat traži tamo po svojim programima jel se može to naručiti.. :)

Black Betty

Citat: fatboy  u Studeni 13, 2018, 12:00:05
Uz obaveznu video dokumentaciju i bar dva svjedoka, bez rakije!!  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Neka si mu reka,ti češ bit zadužen za teh pregled motora
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Citat: Mrki  u Studeni 13, 2018, 12:01:38
A šta ću ja jadan, meni skinuti leptiri prije nego što sam ga kupio.. i nemam ih..
Fat traži tamo po svojim programima jel se može to naručiti.. :)

Evo sad ću. Iako možda je najsigurnije da ih ib naruči...ipak on sve zna... :ebudale: :ebudale:

fatboy


Black Betty

I nemojte u Istri govorit NU jer če vam se svi micat

To kod nas znači:"oprostite dali se možete maknut da prođem"
I ako čujete od nekog Istrijana u žaru pjevanja(što če bit svedeno na minimum) 8 dan,to kod nas znači da čemo pjevat cijelu sedmicu (jedino u Istri sedmica traje 8 dana)
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Studeni 13, 2018, 12:02:33
Neka si mu reka,ti češ bit zadužen za teh pregled motora
Jel znate vi sta je to sad vratit nazad?

fatboy


gogs

Citat: Ćoso  u Studeni 13, 2018, 11:01:31
Mijenja se vozni park...Taj V-Strom nas je zbližio i uz ta druženja sam upoznao prekrasne ljude...U međuvremenu smo neki kupili druge motore, međutim na koncu konca bitni su ljudi



Ovdje se već kukolj počeo nazirati....da samo odmah djelovali nebi ovi s bemvejima počeli preuzimati prevlast!   :smijeh:  :smijeh: :smijeh:  :gimme5:


Suki

Citat: gogs  u Studeni 13, 2018, 12:48:33
Ovdje se već kukolj počeo nazirati....da samo odmah djelovali nebi ovi s bemvejima počeli preuzimati prevlast!   :smijeh:  :smijeh: :smijeh:  :gimme5:
...to je ono Nevenovo drlo :bzvz: :)...taman naparkiran kraj Pište...ne bi li ga preobratio :-\ :)...
:moto2:

098 9232180

glažar

Citat: Black Betty  u Studeni 13, 2018, 12:07:59
I nemojte u Istri govorit NU jer če vam se svi micat

To kod nas znači:"oprostite dali se možete maknut da prođem"

A kod nas je NU za ljudaznost daš dami prednosti da prva uđe  autobus ili se penje po stepeni Ana a ti lagano za njom :-X

I si gledaš i misliš kako lepa guzica jao :belj:

Osy


Ponti

Citat: glažar  u Studeni 13, 2018, 13:40:49

A kod nas je NU za ljudaznost daš dami prednosti da prva uđe  autobus ili se penje po stepeni Ana a ti lagano za njom :-X

I si gledaš i misliš kako lepa guzica jao :belj:

Nikada nisam čuo NU u Sloveniji  :misli: .....  ali zato "bolan" na svakom ćošku  :smijeh: