2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 14:28:59
Nikada nisam čuo NU u Sloveniji  :misli: .....  ali zato "bolan" na svakom ćošku  :smijeh:

"bolan" je u prevodu iz slovenskog jezika  "bolestan"  :) :) to misliš jel  :)
Lado je moj idol

jures

Citat: Igor Mihajlik  u Studeni 14, 2018, 07:11:52
"bolan" je u prevodu iz slovenskog jezika  "bolestan"  :) :) to misliš jel  :)
Vjerovatno je naša riječ 'itak'
Bio lud, i prodao Stroma

glažar

Ovo je neverovatno  :smijeh: :smijeh: :want: :want:  što se dešava  sa našim liderom IB.jem :want: :want: :smijeh: :)

Juče mu naš Broj jedan OFI  :ooda:  postavio pitanje dali zna da je sa onim odgovorom da na njegov sustret koji on organizira mogu doči samo oni koji voze V-STROMA neče doči slovenačka ekipa ,jel su več svi dva puta promenili motore ali svih 35 so prije vozili V-STROME ;) :)

I što se desilo  :smijeh:

ne da bi obrsao njegova dva posta NE on je obisao čitavu TEMU  :smijeh: :smijeh: sa 4 strana  :bzvz: :thumbdown:

Black Betty

O majke ti mile,jel ti imaš još pristup il je i tebe izbacio,baš me zanima di le bit sljedeči susret,reci mu da je ekipa dobrodošla u Pulu
Prepostavka je majka zajeba

zizu

Citat: glažar  u Studeni 14, 2018, 08:56:41
Ovo je neverovatno  :smijeh: :smijeh: :want: :want:  što se dešava  sa našim liderom IB.jem :want: :want: :smijeh: :)

Juče mu naš Broj jedan OFI  :ooda:  postavio pitanje dali zna da je sa onim odgovorom da na njegov sustret koji on organizira mogu doči samo oni koji voze V-STROMA neče doči slovenačka ekipa ,jel su več svi dva puta promenili motore ali svih 35 so prije vozili V-STROME ;) :)

I što se desilo  :smijeh:

ne da bi obrsao njegova dva posta NE on je obisao čitavu TEMU  :smijeh: :smijeh: sa 4 strana  :bzvz:
Jbt pa i vas je znaci odjebo....stvarno je tvrdoglav....a ja se cudio kad je mene izbacio

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


zare


Black Betty

E sad več prelazi u određeni inat,pokušat ču svim svojim snagama odradit da dođete u Pulu,zvat ču novine, Tv,da to poprate ....
Prepostavka je majka zajeba

Milanezi

Za kada je planiran ovaj skup u Puli?

zorro

Citat: zare  u Studeni 14, 2018, 09:18:50
Kao da sam slutio  :)
Čini mi se da nisi baš dobro definirao post   :misli:  ..BF bi to mogao protumačiti da nije pozvan na ovaj "naš" susret u Puli  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

..a pazi kratko i jasnog odgovora Gobbelsa  :smijeh:  "Nije !!!"   :buahaha: :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: zorro  u Studeni 14, 2018, 09:37:19
Čini mi se da nisi baš dobro definirao post   :misli:  ..BF bi to mogao protumačiti da nije pozvan na ovaj "naš" susret u Puli  :huh:

Baš htjedoh napisati isto... :misli:

Black Betty

Vrijeme susreta če bit sigurno u 5 mjesecu jer ostale vikende su popunjeni,za točan datum se moramo još malo strpit.
Prepostavka je majka zajeba

zare

Citat: zorro  u Studeni 14, 2018, 09:37:19
Čini mi se da nisi baš dobro definirao post   :misli:  ..BF bi to mogao protumačiti da nije pozvan na ovaj "naš" susret u Puli  :huh:
U jebote  :misli:
Bojane sorry, mislio sam da nisi pozvan zbog motora  :moto2:
mislio sam na ludilo IB-a gdje je pozvao samo stromaše  :bzvz:

RoadRunner

 Ego je tako za.ebana stvar... tuzno je u kakav se cirkus moze pretvoriti jedna prica koja je jako lijepo krenula.

Da se razumijemo, ne pricam o susretu u Puli!

zorro

Citat: zare  u Studeni 14, 2018, 09:53:58
U jebote  :misli:
Bojane sorry, mislio sam da nisi pozvan zbog motora  :moto2:
mislio sam na ludilo IB-a gdje je pozvao samo stromaše  :bzvz:
To mu tamo napiši  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: