2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Ponti

Ne laprdajte ... ja sam bio izborio besplatno piće u neograničenim količinama za dvije večere .... još pamtim Jozin smiješak kada je išao po pivo, pa opet, pa opet....   :smijeh: :smijeh:

Ćoso


Ponti

Citat: Ćoso  u Studeni 30, 2018, 16:44:23
Može malo pojašnjenje molim te...Što znači A2-3 i A4-5 (koja je poveznica s https://www.arenaturist.com/hr/resort/kazela-resort/apartmani)?


Movember - https://uk.movember.com/about/history

Rezerviraj A4-5 i nećeš pogriješiti  :smijeh: :smijeh:

Black Betty

Apartman ,brojevi su za količinu osoba
Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

Ona tema s prijavama i rednim brojevima....jel to konacan popis/obvezna rezervacija ili samo okviran popis?

Zbog politike u firmi ne mogu nista znati prije 01.02. kad planiramo GO za cijelu godinu, a tada bude i usklađivanje s kolegama.

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Studeni 30, 2018, 21:09:59
Ona tema s prijavama i rednim brojevima....jel to konacan popis/obvezna rezervacija ili samo okviran popis?

Zbog politike u firmi ne mogu nista znati prije 01.02. kad planiramo GO za cijelu godinu, a tada bude i usklađivanje s kolegama.
Pa bolovanje uvijek funkcionira!

Black Betty

Prijave su okvirne,da znam vaše
Želje i prohtjeve,sljedeču sedmicu idem na finalni dogovor i nakon toga idu prave prijave tj o svemu čete bit obaviješteni.Ipak moram znat reč neki okvirni broj ljudi...
Prepostavka je majka zajeba

Suki

Citat: Black Betty  u Studeni 30, 2018, 21:34:16
Prijave su okvirne,da znam vaše
Želje i prohtjeve,sljedeču sedmicu idem na finalni dogovor i nakon toga idu prave prijave tj o svemu čete bit obaviješteni.Ipak moram znat reč neki okvirni broj ljudi...
:thumbup: :bravo:
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Buduči da čemo bit u nudo kampu razmišljam da angažiram i medicinsku službu za pregled prostate ;)
Prepostavka je majka zajeba

Suki

...pitaj ovdje ;), možda bude dobrovoljaca :ooda:...iz Dalmacije :smijeh: :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Black Betty

I još jedna crtica-

Ako neko ima želje i volje i razlog da ga se izbaci sa srednjeg foruma može i tamo stavit da je susret u Puli,vjerujem da tamo ima još ljudi koji su ok i neznaju za situaciju za dva foruma,ja nemam pristup al ako očete mogu poslat poruku Dadi Ka  :)
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Ma zašto bi netko nekoga maknuo. Napišite da se organizira susret ljubitelja V-Strom/KLV motora i da se za detalje mogu javiti tu i tu (bez prvi susret foruma bla bla bla)

Predlažem da administrator odmah na početni screen (kada bilo tko klikne da odmah vidi) napiše malo o susretu i da su SVI dobrodošli

Stavite obavijest i npr na motori.hr itd...pustite malo glas


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

jeeves



Citat: Ćoso  u Prosinac 01, 2018, 08:35:20

Stavite obavijest i npr na motori.hr itd...pustite malo glas



Ode to uširoko Ćoso.
Taman fale padobranci s moroni.hr
Ako nekoga zanima nešto o Stromu nek potraži forum.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ćoso

Citat: jeeves  u Prosinac 01, 2018, 08:51:33

Ode to uširoko Ćoso.
Taman fale padobranci s moroni.hr
Ako nekoga zanima nešto o Stromu nek potraži forum.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Kako god


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

BF

ja sam bio pitao tamo nešto vezano za susret Stromera pa mi je post iznenada nestao.
Neki čovjek iz Pule se interesira za susret, a niti ne zna za ovo u Puli. Pol sata sam pokušavao naći temu u kojoj sam pisao, već mislio da sam lud.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|