2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Mrki



Citat: zorro  u Prosinac 02, 2018, 17:25:49
.....čisto zbog ljudi koji su tamo i nemaju pojma o čem se radi..i garant bi došli na naš susret....

Ne bi nitko od tamo došao na naš susret jer tamo je ostalo njih par koji ne žele imati više veze sa nama, a dio novih ljudi koji su došli na srednjak ni znaju nitkoga od nas, oni samo znaju sebe međusobno i ako bi se htjeli druži to bi bilo da se druže sa ljudima s kojima se dopisuju preko foruma.. isto kao što mi želimo..
Ne vidim potrebu za "otimanje" novih članova sa srednjaka, kada su se regali tamo mogli su se regati i tu, stvar njihovog izbora.. čemu potreba oslobađati ih IB-ove tiranije kada oni nemaju pojma o bilo čemu prije raspada foruma..


zorro

Ne radi se o otimanju članova..radi se o tome da su neki ljudi došli na onaj forum, a nemaju pojma za ovaj..jer dosta dugo je trebalo da u prtrazi pojma v-strom/klv izbaci i naš forum..tek sad smo tu negdje 1. ili 2.
Tak da..ja sam uvjeren da ima tamo članova koji ne znaju za ovaj forum..jes da ih nema puno..ali ima ih ziher
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis


Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko


Ćoso

Zamislite situaciju da večeras dođe novi član na forum. Ono, čovjek (cijepljen od prošlosti) koji namjerava kupiti V-Strom na proljeće i ide se malo upoznati s motorom. Upisao u Google i pronašao ovaj forum. I otvara temu po temu...Ono, odmah mu iskoči tema o susretu (valjda je admin to napravio) i želio bi upoznati neke nove ljude koji su isto zaljubljenici u taj motor koji je naumio kupiti (i možda se podružiti/provozati, skupa sa svojom suvozačicom, s nama).

Koliko bi mu trebalo da odustane?

Kao ovi naši političari koji još uvijek pričaju o (drugom svjetskom) ratu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Prosinac 02, 2018, 18:53:55
Zamislite situaciju da večeras dođe novi član na forum. Ono, čovjek (cijepljen od prošlosti) koji namjerava kupiti V-Strom na proljeće i ide se malo upoznati s motorom. Upisao u Google i pronašao ovaj forum. I otvara temu po temu...Ono, odmah mu iskoči tema o susretu (valjda je admin to napravio) i želio bi upoznati neke nove ljude koji su isto zaljubljenici u taj motor koji je naumio kupiti (i možda se podružiti/provozati, skupa sa svojom suvozačicom, s nama).

Koliko bi mu trebalo da odustane?

Kao ovi naši političari koji još uvijek pričaju o (drugom svjetskom) ratu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
komparacija .. 0  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Zubakis, fala na pitanju. Nego, jebes li ti stogod? Sem nas... :ebudale:

zubakis

Citat: fatboy  u Prosinac 02, 2018, 18:59:26
Zubakis, fala na pitanju. Nego, jebes li ti stogod? Sem nas... :ebudale:
Ma pitam jer kontam malo ste mi nervozni, sigurno je nejebica. Nekoga udre na nervozu a nekome izađe prišt na  čelo

branimir


zorro

Citat: branimir  u Prosinac 02, 2018, 19:38:17
Komparacija 10, Ćoso slažem se...
..gle..postoji komparacija..a isto tak i kompetencija  :bzvz:
..pa ono..stavljam sebe u taj položaj koji je Ćoso spomenuo..znači..nisam kompetentan..nemam pojma što se sve zdešavalo..samim tim me ni ne zanima nit ću se petljat di mi nije mjesto
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Ja ovaj susret sa srednjaka vidim kao približavanje Tibiju,blizu njega organiziraju. Možda dođe do ujedinjenja forumaa
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Martin

Citat: Dadi  u Prosinac 02, 2018, 20:12:06
Ja ovaj susret sa srednjaka vidim kao približavanje Tibiju, blizu njega organiziraju. Možda dođe do ujedinjenja forumaa
a čuj nije loše biti dobar i sa jednim odvjetnikom u Lici, biti dobar sa Dalmošima je opće poznato  :ooda:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zare

Kad bi bar ja mogao biti dobar sam sa sobom  :)