2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 11, 2018, 17:35:29
a i ja bi..ha gle..ne dolazi Tonči..50% da ni ti do kraja neš doć jer zna se da vještica u kući nosi muda  :smijeh:  ..još sam treba da i Zubakis ne dođe..onda ga jebi..koji ću kurac dolazit..nemam kog zajebavat  :bzvz:
Lavandić se zadnje vrijeme uozbiljio ko prase kad piša  :shhh: ..tak da ..bit će bez mene ko u Ramšlu  :'(

Zaboravi tih 50%. Dolazimo Vještica i ja. Vjenčanje sam otkantao i slagao im da mi je sve već rezervirano i plaćeno. Uvrijediti će se familija, ali boli me kiki. Poslati ću bratiću kovertu i ima biti sretan :)
Ako se promjeni datum, bilo bi to super za mene, ali ako se ne promjeni opet sve 5.

Mrki

Sva sreća da nisi kum, onda bi stvarno morao otkazati :)

zorro

Citat: Mrki  u Prosinac 11, 2018, 18:13:44
Sva sreća da nisi kum, onda bi stvarno morao otkazati :)
..aludiraš  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Ajmooo Mrki, rjeđe ćeš slaviti rođendan, bit će godišnjica više
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zubakis

Citat: zorro  u Prosinac 11, 2018, 17:35:29
a i ja bi..ha gle..ne dolazi Tonči..50% da ni ti do kraja neš doć jer zna se da vještica u kući nosi muda  :smijeh:  ..još sam treba da i Zubakis ne dođe..onda ga jebi..koji ću kurac dolazit..nemam kog zajebavat  :bzvz:
Lavandić se zadnje vrijeme uozbiljio ko prase kad piša  :shhh: ..tak da ..bit će bez mene ko u Ramšlu  :'(
Na datum susreta iman godišnjicu mature, kum san na vinčanju, iman dogovoren jeb sa Monicom Belluci i još par sitnica, al odkanta san sve da bi moga pit one rakijetine sta donesete iz svih krajeva i da bi Black Betici pruzija priliku za osvetu.

Black Betty

Citat: zubakis  u Prosinac 11, 2018, 20:03:43
Na datum susreta iman godišnjicu mature, kum san na vinčanju, iman dogovoren jeb sa Monicom Belluci i još par sitnica, al odkanta san sve da bi moga pit one rakijetine sta donesete iz svih krajeva i da bi Black Betici pruzija priliku za osvetu.


Ti si moj čovik,to su beside i po.

Ako nisi razumio,saznaćeš kad dođeš  :tongue:
Prepostavka je majka zajeba

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Tu možete komentirat za prijave, tema je zaključana(barem se nadam).
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Betty,
šta si zaključao ono za plaćanje. Reci koliko treba uplatiti, napiši iban.
Definiraj doručak i večeru, ne bih želio da ostanemo Vještica i ja sami na večeri, a svi ostali negdje ubijaju ćevape i pjevaju. Kakav je plan s te dvije večere... ili svi ili nitko. Hoće li biti kao neka zabava u subotu navečer?

tibertov

Jesu to mobilne kucice kamp Kazela? Ako jesu onda mi cijene bas nisu jasne, jer je na bookingu jeftinije nego kaj si ti dogovorio.

Black Betty

Ja ne mogu definirati konačnu cijenu iz razloga što ne znam dal če svi doručkovati i večerati u restoranu. Cijene su iskazane i na vama je da se izjasnite.

Primjer 1
Apartman za 4-5 osoba dolazi 1035,00 kn

1035,00:4=258,75
Znači jedna osoba spava za 258,75 kn i ako želi doručak i večeru mora nadoplatit još 240,00 kn.
258,75+240=498,75

Primjer 2
Apartman za 2-3 osobe dolazi 840,00
840,00:2=420
420+240=660

To su cijene smještaja sa doručkom i večerom.

U moram napomenut da nije uključeno piće.
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Citat: tibertov  u Prosinac 11, 2018, 22:11:54
Jesu to mobilne kucice kamp Kazela? Ako jesu onda mi cijene bas nisu jasne, jer je na bookingu jeftinije nego kaj si ti dogovorio.

Mobilnih kućica nema jer je kamp u rekonstrukciji i nadaju se da če bit gotove do sezone i ne mogu mi za to garantirat
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Prosinac 11, 2018, 21:51:31
Tu možete komentirat za prijave, tema je zaključana(barem se nadam).
:thumbup:
U tu zaključanu temu obavezno link na komentare ..tj. ovu temu i također link na temu za prijave  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Black Betty  u Prosinac 11, 2018, 22:15:43
Ja ne mogu definirati konačnu cijenu iz razloga što ne znam dal če svi doručkovati i večerati u restoranu. Cijene su iskazane i na vama je da se izjasnite.

Primjer 1
Apartman za 4-5 osoba dolazi 1035,00 kn

1035,00:4=258,75
Znači jedna osoba spava za 258,75 kn i ako želi doručak i večeru mora nadoplatit još 240,00 kn.
258,75+240=498,75

Primjer 2
Apartman za 2-3 osobe dolazi 840,00
840,00:2=420
420+240=660

To su cijene smještaja sa doručkom i večerom.

U moram napomenut da nije uključeno piće.

Pa ti moraš reći gdje ćemo doručkovati, ručati i večerati. Bilo to u kampu ili negdje drugdje.
Bitno je da smo svi zajedno. A ne da pola ljudi ode u Pulu na pizzu.

Ćoso

Daj pukni punu cijenu vikenda za apartman za 2 osobe s uključenim doručkom i večerom (pretpostavljam večera u petak, subota i doručak i večera i doručak u nedjelju)...Onaj ručak je posebno...I daj IBAN


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !