Gejrajd do mora

Autor Ćoso, Listopad 19, 2018, 19:56:11

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: Ponti  u Listopad 21, 2018, 10:32:48
:smijeh:


I meni je trošio 7 u početku, a to je navika od kenje jer se ona vozi u višim okretajima. Somara se generalno vozi od 3 do 4 T okr, a kenja 5-6-7. No, s vremenom samo od sebe to nekako dođe. Sada mi troši uz recimo to dinamičniju vožnju 5.5.

Da da.....čini mi se da mudro zboriš.  :gimme5:

fatboy

Citat: gogs  u Listopad 21, 2018, 10:24:02
To je zbog vrazjeg auspuha.  :)
5-tu sam jučer vidio samo na AC Zagreb-Karlovac.
Ti znas da ima i 6-ta?  :smijeh: :smijeh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

RoadRunner

Citat: fatboy  u Listopad 21, 2018, 11:09:33
Ti znas da ima i 6-ta?  :smijeh: :smijeh:

Ma ne treba kad je OD  :)
Odnosno, u šestoj ne postigneš skoro ništa pametnije (tj. brže) samo si malo tiši  :smijeh:

Nego, koliko ta nova čuda troše kada se vozi autocesta kontinuirano baš momački?

gogs

Citat: fatboy  u Listopad 21, 2018, 11:09:33
Ti znas da ima i 6-ta?  :smijeh: :smijeh:

Nu, srećom pa mi ti otvori oči   :belj:

Stjepko

Gogs napiši koju riječ o motoru. Juče si ga dobro isprobo.

agolac

Citat: Stjepko  u Listopad 21, 2018, 11:45:59
Gogs napiši koju riječ o motoru. Juče si ga dobro isprobo.

Spalio je traction control  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: RoadRunner  u Listopad 21, 2018, 11:30:56
Ma ne treba kad je OD  :)
Odnosno, u šestoj ne postigneš skoro ništa pametnije (tj. brže) samo si malo tiši  :smijeh:

Nego, koliko ta nova čuda troše kada se vozi autocesta kontinuirano baš momački?


Oko 170 kontinuirano, s izletima do cca 190, strom mi troši nešto preko 7, a gsa istom vožnjom (od Jurice) oko 8.

Suki

Citat: agolac  u Listopad 21, 2018, 11:54:41
Spalio je traction control  :buahaha:
Bome kad smo se penjali na Učku (s istarske strane), kratki zavoji i ispucavanja u drugoj :want:, morao sam smanjiti TC sa defaultnog stupnja jer se svako ispucavanje uključivao i trokirao motor :-\
:moto2:

098 9232180

zare

Citat: Suki  u Listopad 21, 2018, 12:08:14
Bome kad smo se penjali na Učku (s istarske strane), kratki zavoji i ispucavanja u drugoj :want:, morao sam smanjiti TC sa defaultnog stupnja jer se svako ispucavanje uključivao i trokirao motor :-\
Taj dio mi je bio najbolji ono baš do jaja
Dragan je odlično vodio  :thumbup:

fatboy

Sto vise cita...bolje padam u bed... :-X

RoadRunner

Citat: Ponti  u Listopad 21, 2018, 12:00:19

Oko 170 kontinuirano, s izletima do cca 190, strom mi troši nešto preko 7, a gsa istom vožnjom (od Jurice) oko 8.

Nije uopce lose  :thumbup:
Vjerujem da pričamo u oba slučaja s bočnim koferima?

RoadRunner

Citat: Suki  u Listopad 21, 2018, 12:08:14
Bome kad smo se penjali na Učku (s istarske strane), kratki zavoji i ispucavanja u drugoj :want:, morao sam smanjiti TC sa defaultnog stupnja jer se svako ispucavanje uključivao i trokirao motor :-\

Ništa briga o gumi, samo gas?  :smijeh:

zare

Citat: Suki  u Listopad 21, 2018, 12:08:14
Bome kad smo se penjali na Učku (s istarske strane), kratki zavoji i ispucavanja u drugoj :want:, morao sam smanjiti TC sa defaultnog stupnja jer se svako ispucavanje uključivao i trokirao motor :-\
Viš ja nisam osjetio da mi se koji put upalio TC, a nariktan na osjetljivije postavke  :misli:
Michelinke Road 5 drže ko blesave

gogs

Citat: Stjepko  u Listopad 21, 2018, 11:45:59
Gogs napiši koju riječ o motoru. Juče si ga dobro isprobo.

Pa trenutno sam jako zadovoljan. Pravi mali zvrk. Fluidan, jak....ma taman motor za mene.
Ne sviđaju mi se svjetla i to ću promijeniti....volan je otvoren ali malo manje nego TRW  pa ću vidjeti šta s time.
I moram ga malo netegnti da bude tvrđi...malo mi se uvijao na zavojima.

Trenutno ga mrzim jet mi je pala gedora 7 negdje pod rezervar  i ne mogu je naći....mislim da ga moram rastaviti. Madafaka