Putevima bratstva i jedinstva ili ti 'pegližon' tura po Srbiji

Autor Saxi, Rujan 25, 2018, 15:17:14

« natrag - naprijed »

fatboy

Svaka čast svemu, ali mene te putne jurilice nešto ne privlače... :misli:

dr.Tomo

I don't need therapy, I ride a motorcycle...

dr.Tomo

 Saxi, jer si  pun  izkustva  mi svi ti  vjerujemo na rjeć, kamoli na  napisane informacije  :gimme5:

Citat: Saxi  u Rujan 27, 2018, 10:31:37A posto Osy najbolje zna šta vozi i koliko je GSA pouzdan, odmah je krenuo da traži zamenu u slučaju kvara, pristajao je i da vozi i da ga vozaju  :-*



I lepo mu stoji Japanac, jebi ga nekoć je bio neprevaziđeni Nindža, a sad od njega ostade samo mindža  :buahaha:
Pokušavao je Tomu da nagovori da se menjaju, ali Tomica je pun iskustva i znanja, zna odlično šta vredi i neda se zajebati  :P
A mi smo ga morali na silu skidati sa Yamahe, uz obećanje Tomino da će mu dati u slučaju kvara.... i dobio je porciju u više navrata  :smijeh:


Od 4 motora svi se kao muve na govno skupili oko jednog ali vrednog, dal ih je privukla najlepša plava boja, da li pouzdanost, snaga i estetika moćnog FJR 1300, ili su se samo sklonili od ovih švabskih drla plašeći se da će šumar ako izađe iz šume da im naplati kaznu što voze dreševe i zagađuju prirodu... ne znam, ali evo slika govori više od 1000 reči da su izabrali najbolje u svakom pogledu  :)
I don't need therapy, I ride a motorcycle...

Vec

jbt pa koliki je ovaj lik kaj sjedi na FJR -u , FJR je komad motora a ovak zgleda ko igračka pa se pitam....  :smijeh:

dr.Tomo


Pa  kažem, nije  FJR mala nikako, ali je Osy kvalitetno  izvanserijsko sastavljen  - Coustom made  :gimme5:
Citat: mve  u Rujan 27, 2018, 10:55:15jbt pa koliki je ovaj lik kaj sjedi na FJR -u , FJR je komad motora a ovak zgleda ko igračka pa se pitam....  :smijeh:
I don't need therapy, I ride a motorcycle...

zare


Saxi

Nije po Yusu pravljen, kao od brega odvaljen, ljudina velika, jos veća budaletina, vanserijski primerak dobro skolovanog lupeža kakvi se ne prave više

Vec

Citat: Saxi  u Rujan 27, 2018, 11:10:33
Nije po Yusu pravljen, kao od brega odvaljen, ljudina velika, jos veća budaletina, vanserijski primerak dobro skolovanog lupeža kakvi se ne prave više

Vidi se po slici - FJR je komad motora a ovak izgleda ko igračka...

Suki

:moto2:

098 9232180

Vec


Ponti

Citat: mve  u Rujan 27, 2018, 10:55:15
jbt pa koliki je ovaj lik kaj sjedi na FJR -u , FJR je komad motora a ovak zgleda ko igračka pa se pitam....  :smijeh:

Taj lik je nešto između Jetija i grizlija   :buahaha:

Osy

Citat: Suki  u Rujan 27, 2018, 11:18:59
...komad motora i komad budaletine...

:smijeh:
:ooda: :thumbup: Jbga, šta da radim, sve mi je malo, kažu i da mi je GSA mali, jedino je on veliki :-\

Vec

Citat: Osy  u Rujan 27, 2018, 11:24:39
:ooda: :thumbup: Jbga, šta da radim, sve mi je malo, kažu i da mi je GSA mali, jedino je on veliki :-\

Što kaže jedan vic: " Ajme čovika, ajme priče "   :buahaha: :buahaha:

Honda Varadero drug - veća je i od GSA mislim...

Bagy

Citat: mve  u Rujan 27, 2018, 11:26:20
Što kaže jedan vic: " Ajme čovika, ajme priče "   :buahaha: :buahaha:

Honda Varadero drug - veća je i od GSA mislim...

Teža, to je sigurno!
mob: 095/573-6874