Karavana Prevlaka - Vukovar 2017.

Autor Ponti, Listopad 24, 2017, 09:09:22

« natrag - naprijed »

Osy

Evo malo i naših...Joze će staviti svoje :thumbup:

Osy


agolac

Joze, jel si u 6 misecu već? Velka beba :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Doda

Citat: damjandugi  u Studeni 18, 2017, 21:26:19
Znaš,da nisam Hrvat.Zato nisam bio na nacionalnoj bazi na vožnji.
A bio sam slučajno slobodan te dane,pa sam odlučio jedan dio odvoziti,da vidim kako to izgleda taj nacionalni ponos.
A mogu zaključit,da sam bio vrlo razočaran sa ponašanjem velikog broja motorista Hrvata.
Jer je izgledalo,da su na vožnji samo zbog društva i velike količine alkoholnog piča, a ne zbog samog smisla karavane.

Mogu samo pohvalit strom grupu na kulturnom ponašanju. :thumbup: :thumbup: :bravo: :bravo:

Još jedna pozitivna stvar.Kad sam se vračao po AC kuči na skoro samoj naplatnoj postaji prije Zagreba prestignu me trojica policajaca na motoru koji su bili u pratni na karavani i policijski kombi.Odmah iza naplatne su se zaustavili i se pozdravili samnom,a pored je bio još jedan motorista iz karavane.

To Damjane što nisi Hrvat nema veze sa odavanjem počasti za žrtve Vukovara i općenito domovinskog rata. To što si ti napravio je hvale vrijedno svakako, bez obzira što nije kako kažeš na nacionalnoj bazi.  A što se tiče pića, mislim da su oni ipak u manjini.
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

Ponti


joze

Citat: agolac  u Studeni 19, 2017, 21:44:40
Joze, jel si u 6 misecu već? Velka beba :buahaha:
Ma nisam...to mi žena kupila majicu sa drobon đava je lipi

Dobro je sve!


Doda

Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

damjandugi

Citat: Doda  u Studeni 19, 2017, 21:45:41
  A što se tiče pića, mislim da su oni ipak u manjini.

Izgleda,da nisva bila u istoj Karavani. :buahaha: :buahaha: :buahaha:

zorro

Jučer mi Baja (onaj ćelavi što ima oznake MK uduge specijalne policije) veli ..da više neće ić na karavanu ..ha jebate..pa ovo ti je tek 2.  :ebudale:
Od početka sam sudionik karavane, tek 2. sam propustio..da ima stvari koje ljudima smeta..ima ..ali uvijek postoji alternativa ..ignorirati kojekakve likove koji misle da su bogom dani ako su krenuli od početka..i one pijane..i one napušene..i dilere .....
Ideš odati počast žrtvama..na kraj krajeva..to možeš učiniti sa svojem ekipom..ili solo..ili na kraju s autom (kao Joze) ..isto tako postoji i ljetna karavana ..i ljudi koji tokom godine bilo koji dan odu i poklone se žrtvama, zapale svijeću ..nitko tim nije manje vrijedan..a pogotovo ne više vrijedan.
..a budala je bilo i bit će  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Uopće ne znam čemu se čudite.... pođite na bilo koji moto party i to je ta ekipa na karavani. Kako se tamo ponašaju, tako se ponašaju i na karavani. Na svakom moto partiju ima pristojnih ljudi, ali ima i onih pale gume, pucaju iz auspuha, loču, travare i samo gledaju gdje nategnuti koju žensku.
U toj karavani i putu ne zanima ih zašto se uopće vozi, nego ih zanimaju samo sebični interesi. Kako uopće nekome zabraniti da bude sudionik karavane? Znam da su neke ljude potjerali, ali eto ih opet na godinu. Jednome su zbog sranja koje je radio uzeli boje - izbacili ga iz kluba. Ove godine je osvanuo s bojama free ridera i naravno opet je radio gluposti.
Ali to je tako, tko to ne može gledati ne treba doći i živcirati se.
Opet ima druga krajnost... neki ljudi se ponašaju kao na hodočašću.

Meni i jedni drugi smiješni  :buahaha:

ivica medjugas

Ja se u potpunosti slažem sa pontijem i zorom,ignorirat budale i ić radi sebe kako san ja iša.osobno san kasno iša leć ali vise radi novi ljudi koje san upozna,puno priče,par piva,novi grad i posto mi je prvi put motoron dozivljaja svega skupa koji je neopisiv a dugo san po motopartijima. Prihvat i dobrodoslica,obicni ljudi po slavoniji koji mašu,plaču i vesele se motorima mi nemogu zasjenit idioti koji su me par puta skoro srušili sa motora. Ja ću ić i dogodine ako buden moga i opet četri dana vozit po snigu i kiši da ovo doživin.neke stromere san upozna i to mi je vrlo drago tako da mi prevladava osjecaj da mi je ovo tribalo dozivit.pozdrav svima i vidimo se . Nedaj se Slavonijo!
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Golileo

Ja nisam nikad bio u karavani i zao mi zbog toga.
Isao sam u zg na vukovarsku zapaliti svijecu i cini mi se da nikada svjeca nije bilo manje.
Nazalost mislim da postaje "i reci cu vam jednu stvar, zaboravljate vukovar".
Ali to vrijeme cini svoje.....

Osy

A ne znam baš, u Karavani je bilo puno motora bez obzira na vrijeme, a u subotu u Koloni sjećanja da ne pričam... :thumbup:

Bobi


PipeCRO

Ma ljudi moji broj "pijanaca" i "hodocasnika" na karavani je proporcionalan broju istih u hrvatskom društvu. Sto se tice pica imate ljude koji se voze i one koji ih docekuju. Uglavnom se radi o prijateljima koje niste vidjeli godinu dana i naravno da ce se nesto popit. E sad imate ljude koji ce na standu gdje se nesto djeli besplatno iz pristojnosti uzeti jedno pice a i onih koji se od istog nece odvajati. Po mom misljenju s obzirom na kolicinu popijenog alkohola vremenske uvjete i sve ostalo karavana je prosla dosta "bezbolno". Po meni manji je problem u ljudima koji krenu iz Dalmacije tj. odvoze cijelu ili veci dio karavane... veci problem nastaje poslje Zagreba kada se prikljucuju ljudi koji voze samo jednu ili dvi "etape" i onda osjecaju potrebu da se "izdivljaju". Nekoliko puta sam osobno rekao Đaniju da bi se trebao javno ograditi (kada daje izjave za medije) od onih koji pale gume, turiraju motore, pucaju iz auspuha itd... jer tome stvarno nema mjesta u jednoj takvoj karavani.