Karavana Prevlaka - Vukovar 2017.

Autor Ponti, Listopad 24, 2017, 09:09:22

« natrag - naprijed »

PipeCRO

Istina danas je bas bilo zayebano. Ekipa se odmara u ZG, a ja "skoknuo" doma do Cakovca da se otusiram i osusim kisa sve do Zeline +3... doslovno tri dana u "kisnom"... sutra ujutro se prikljucujem koloni prije Petrinje. Uvjeti su bili malo bolji nego pontiju kad smo mi isli. Ipak palo je 6-7 ljudi sto zbog snjega sto zbog  vjetra. Sve u svemu najgore je proslo... sutra nastavljamo... osim Pontija nitko sa Stromom nije pao ..koliko znam. A sad opet da je imao malog stroma ne bi mu se to ni dogodilo... zayebancija sorry placam kavu sutra u Petrinji ;)

Black Betty

...inače kažem samo gas,al ovaj put ču reč,samo oprezno..
Prepostavka je majka zajeba

cisco

koji ludi uvjeti za vožnju...Ponti i ostali...respect  :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti

Ispod je bio led, kada sam prolazio bilo je -4. Tako mi je strom pokazivao .... ona pahuljica na displeju se ugasila tek par km prije Slunja.
Kasnije je bilo puuuuno bolje.
Pad je bio otprilike na 5 kmh

Lavandić

Citat: Ponti  u Studeni 15, 2017, 20:33:49
Ispod je bio led, kada sam prolazio bilo je -4. Tako mi je strom pokazivao .... ona pahuljica na displeju se ugasila tek par km prije Slunja.
Kasnije je bilo puuuuno bolje.
Pad je bio otprilike na 5 kmh
Malo te sjebao i onaj što te je prestigao! Točno kad te on zaobilazio si izašao iz kolotraga i počeo plesati. Dobro je sve, bitno da je glava čitava. A Somara je pretpostavljam bez traga osim možda kufera!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


cisco

Ponti kakvog li ima umora na kraju...posle tako duge vožnje od par km na sat sa spuštenimi nogami i u 110% pripremljenosti, te stalnog hvatanja ravnoteže  :misli:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Mrki

Ponti šta reći osim  :bravo: to je volja  :klanjase:

zare

Ajd zamisli da se moras vratiti motorom  :moto2: :)

tibertov

Citat: agolac  u Studeni 15, 2017, 19:52:24
Sad kad budeš prodavao motor više ne možeš napisati "nikad padano"  :buahaha:

Jos stavi na net  :-\ :smijeh:

Osy

Kojis ti kralj...nemam riječi  :thumbup: Znači i MP4 je kurac od gume :smijeh:

zorro

..kolegstvo..izdrži  :thumbup: ..sad vidiš kak je Jakovu  :'(
:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Citat: Osy  u Studeni 15, 2017, 21:11:49
Kojis ti kralj...nemam riječi  :thumbup: Znači i MP4 je kurac od gume :smijeh:

Pa to ja od uvijek pricam, a sad smo i vidili  :smijeh:

gogs

Šteta tako lijepog kofera...nadam se da je dobro  ;)

A uvjeti za vožnju su brrrrr....svakla vam čast momci.  :thumbup:

keko

..eto vijesti iz prve ruke, Dadi, Međugas, Ponti i ja popili piće   :beer: sa Pontijem i somarom sve u redu  :ooda: moram reći da svim učesnicima treba odati duboki respect  :klanjase:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Respect svima, kapa do poda :thumbup: Treba imati volje i bit onako malo lud za ovo sve. Sretno svima do Vu i nazad svojim kućama :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!